#647
Een bajonet in metalen schede.
Une baïonnette à fourreau métallique.No longer availableDim. L:40cmEstimate: € 70 / 80 -
#42Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd binnen de plaat.
"Gamins de pêcheurs". Une gravure en couleurs. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#653
Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
#118
Een 950‰ zilveren visschep, versierd met opengewerkte motieven en een gegraveerde afbeelding van een barokke dolfijn. Parijse keuren, omstreeks 1800.
Une pelle à poisson en argent 950‰, décorée de motifs ajourés et d'une image gravée d'un dauphin baroque. Poinçons parisiens, vers 1800.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#696
Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
#470
Een gefineerd mahoniehouten kofferbank in Louis-Philippestijl.
Bac-coffre en placage d'acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 124 x 119 cmEstimate: € 80 / 100 -
#493
Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
#500Louis Vuitton
Een handtas met originele stofzak.
Un sac à main avec dustbag d'origine.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#401
Een theepot van Chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de personnages dans le décor. Marquée sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#495
Een kromzwaard met fijn gedecoreerd verzilverd metalen handgreep en schede.
#317
Een paar grote glazen windlichten.
#669
Een vintage verchroomd serveerwagentje. Duitsland 1960- ‘70.
Un chariot de service chromé vintage. Allemagne années 1960-70.No longer availableDim. 46x70x75cmEstimate: € 40 / 50