#304
Twee paar militaire aquarellen op papier, waarbij twee gesigneerd.
Deux paires d'aquarelles militaires sur papier dont deux signées.No longer availableDim. 30x23cm31x20cmEstimate: € 100/150 -
#132
“Stilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300/400 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
#183
Een gietijzeren haardplaat met allegorische voorstelling op de oogst. XVIIIe eeuw.
PlaTaqueque de cheminée en fonte avec une représentation allégorique de la moisson. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 52x52cmEstimate: € 100/150 -
#534
Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#12Edward Van Mieghem
“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#343
#518
Een deels witgepatineerd houten masker met jute en touw.
#665Meblutil
Een bridgetafel met inklapbare pootjes en met vilten blad. Gebruikssporen.
#467
Een paar dekselpotten van Chinees blauw en wit porselein versierd met tempelleeuwen op de deksels.
#225Cartier, France
Een zijden foulard in originele doos.
#246
Een eikenhouten boekenkast in neogotische stijl, versierd met briefpaneel.
Bibliothèque en chêne de style néo-gothique, décorée en pli de parchemin.No longer availableDim. 123 x 128 x 32 cmEstimate: € 100/150