#664Chris MestdaghPeriod: °1959
#743
Een pot van Chinees porselein met goudgepatineerde ribben en het deksel getooid met een haan. Onderaan gemerkt.
Un pot chinois côtelé doré et motifs de bandes polychrome. Marque sous la base. Un coq en porcelaine sur le couvercle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 140 -
#381
Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
#477
Een design vaas in kleurloos kristal. Jaren ‘70.
#223Delvaux
Een donkerrode lederen handtas met bijpassende geldbeugel. Met stofzak.
#605
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
#141
“Jagersscène”. Een bronzen groep met een lampje.
#645
Een briljant van 0,26 ct. VS2. In gesloten certificaat.
Un brillant de 0,26 ct. VS2. Certificat sous scellé.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60 / 80 -
#283
Een antieke apotheker fles met originele stop.
#667
Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
#298
Een cassolette van beige marmer met verguld bronzen monturen.
Une cassolette en marbre beige, montures en bronze.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 80