Similar lots by type
-
#671
Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Okuo, Niger.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 65/75 -
#733
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#333
Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
Une paire de lampes de table en bois, annaux en métal.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/110 -
#153
Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200/220 -
#667
Een ceremonieel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre de cérémonie en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65/75 -
#678
Een Afrikaans houten deurslot. Bambara, Mali.
Une serrure en bois africain. Bambara, Mali.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 55/65 -
#88
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#437
“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
”The seven Swabians”. Un groupe en bois polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40/50 -
#681
Een masker van gesculpteerd hout. Dogon, Mali.
Un masque en bois sculpté. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65/75 -
#511
Vier letters van gepleisterd en goudgepatineerd hout. Slijtage.
Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#442
Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Un pied de lampe en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#677
Twee Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes in hout met kralen. Bijgevoegd een derde etnisch beeldje.
Deux poupées de fertilité en bois et perles du Niger. Nous ajoutons une petite statue.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#763
Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40/50 -
#399Jaak Gorus
“Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 25/35 -
#428
Een Oude Duitse helm.
Un ancien casque allemand.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#718
Een lot van 36 albums van “Eric de Noorman”. Hans G. Kresse. Uitgeverij Het Laatste Nieuws.
Un lot de 36 albums de “Eric de Noorman”. Hans G. Kresse. Edition Het Laatste Nieuws.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#456
Een Caucaze karpet van wol.
Une carpette Caucaze en laine.No longer availableDim. 218 x 136 cmEstimate: € 40/60 -
#692Nels Roodhart
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#697
Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#395
Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
Quatre candélabres en métal argenté et marbre noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120/140 -
#610
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,88 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 1800/2000 -
#348
Een groepje en twee danseresjes van polychroom porselein.
Un groupe et deux danseuses en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 40/60 -
#316
Een kristallen Marie-Thérèseluchter met zes lichtarmen en versierd met pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/160