Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie boeken:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo en het Gemeentekrediet.- “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn en André Mertens. Ed. Lannoo.- “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Uitgegeven door het provinciebestuur Antwerpen.

Een lot van drie boeken: - “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo en het Gemeentekrediet. - “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn en André Mertens. Ed. Lannoo. - “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Uitgegeven door het provinciebestuur Antwerpen.

Lot de trois livres:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo et Gemeentekrediet. - “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn et André Mertens. Ed. Lannoo. - “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Ed. Province d’Anvers.
SKU: 2806160353.
Category: Boek.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #353
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #744

    Een lot van twee boeken met betrekking tot antiek. Uitgegeven in 1977 en 1982.

    Lot de deux livres traitant les antiquités. Ed. en 1977 et 1982.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 30
  • #739

    “Romain Malfliet. Antwerpen”. Willem Persoon e.a. Ed. Danthe N.V. 1980.

    Willem Persoon e.a. “Romain Malfliet. Antwerpen”. Ed. Danthe N.V. 1980.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 40
  • #732

    “Antwerpse retabels. 15de en 16de eeuw”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling in de kathedraal van Antwerpen in het kader van “Antwerpen ‘93”.

    “Retables anversois. 15e et 16 e siècles”. Catalogue d’une exposition dans la Cathédrale d’Anvers à l’occasion de “Antwerpen ‘93”.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 30
  • #642

    “Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Uitgeverij: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.

    “Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Ed.: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #161

    “Olympia 1936’. Met originele stofkaft.

    “Olympia 1936”. Avec étui de protection original.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #641

    The Illustrated War News”. Delen II, III, IV en V. Slijtage.

    The Illustrated War News”. Parties II, III, IV et V. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #680
    Felix Timmermans

    Een lot van vier boeken: - “Pallieter”. 36ste druk en versierd met prenten van Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975. - “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933. - “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. - “Met pen en penseel”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling over F. Timmermans.

    Lot de quatre livres: - “Pallieter”. 36e édition illustrée d’estampes par Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975. - “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933. - “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. - “Met pen en penseel”. Catalogue d’une exposition de F. Timmermans.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #553

    Een lot van tien oude boeken in lederen band uit de XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot de dix livres anciens recouvert de cuir des XVIIIe et XIXe siècles.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #722

    Twee boeken m.b.t. kunst: - “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971. - “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Brussel.

    Deux livres traitant les arts: - “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971. - “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #357

    Een boek over M. I. Hummel. 1990.

    Livre traitant M.I. Hummel. 1990.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 28

Other lots in this auction

  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #687

    Een Madonna met kind van was onder stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #33

    Een tafelbel van albast en koper, versierd met een uiltje.

    Sonnette de table en albâtre et cuivre décorée d’un petit hibou.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #543

    Een ronde vaas van meerkleurig aardewerk met poëtische geschriften in cartouches. Medio XXe eeuw.

    Vase rond en faïence polychrome aux écritures poétiques en cartouches. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #272
    E. Derré

    “Oud Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920.

    “Vieil Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1920.
    No longer available
    Dim. 57 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97

    Een oude weegschaal van gietijzer en messing. Begin XXe eeuw.

    Balance ancienne en fonte et laiton. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #493

    Een lot Japans porselein. Een Imari bordje met hoge vleugel en met een zilveren (?) montuur omgevormd tot sigarenasbak. Een kleine Imari bowl. Een grote Imari bowl, gemerkt “Made in Occupied Japan”. Een klein eirond vaasje met een decor van feniksen in prunusstruiken in cartouches. Een zeer fijn gedecoreerd dessertbord met pauwen en andere vogels tussen bloemen (haarscheur), onderaan gemerkt: Arita, tijdperk Mei-ji.

    Lot de porcelaines japonaises. Une assiette Imari à haute aile et à monture en argent (?) transformée en cendrier. Un petit et un plus grand bol Imari, le dernier marqué “Made in Occupied Japan”. Un petit vase ovoïde à décor de phénix et de prunus dans des cartouches. Une assiette à dessert finement décorée de paons et d’autres oiseaux entre des fleurs (cheveu), marquée Arita. Epoque Mei-ji.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #418

    Een schotel en een bord van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Plat et assiette en faïence allemande polychrome. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 & 24 cm
    Estimate: € 40 / @60
  • #156

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 205 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #57

    “Melkmeisje en waterdrager”. Een paar beeldjes van biscuit.

    “Laitière et porteur d’eau”. Paire de statuettes en biscuit.
    No longer available
    Dim. H: 18,5 en 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #374

    Een Maria met kind van terracotta op houten voetstuk en een XIXe eeuwse Corpus Christi van gesculpteerd hout.

    Vierge à l’Enfant en terre cuite sur base en bois. Ainsi qu’un crucifix en bois sculpté du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #54

    Drie stuks grafisch werk. Wittevrongel, Goudaen, Van Giel.

    Trois gravures par Wittevrongel, Goudaen et Van Giel.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More