Other lots in this auction
-
#10Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct.No longer availableDim. 3,0 gEstimate: € 200 / 250 -
#132“Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.
Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#305Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.
An Art Deco lamp on marble top with bronze swan.No longer availableDim. 18 x 31 cmEstimate: € 70 / 80 -
#450Een 18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 en saffier en met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace set with brilliants with a combined weight of +- 0.54 and sapphires with a combined weight of +-0.24 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
A toy construction kit marked Märklin Plus A 9004, unopened in original box.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een bruine stenen inktpot in de vorm van een scarabee. Koreaans werk.
A brown stone inkwell in the shape of a scarab. Korean work.No longer availableDim. L. 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.
A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.No longer availableDim. L: 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#386NF PrestigeEen set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.
A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.No longer availableDim. 56 x 44 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200 / 250 -
#561Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw-wit met vogels en flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue and white with birds and flora in the decor.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 150 / 175 -
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
A wood sculpted African mask. Senufo tribe.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 50 / 80

