#392Schneider
“Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.
#53Val Saint Lambert
Een kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.
#42Henry CarpenteroPeriod: 1820-1874
“De Visser”. Een schilderij op papier, onderaan gesigneerd “Henry Carpentero”, 1841.
#617Mossi
Een Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
#701
Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
#336
Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
#248Delfts blauw
Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 200/240 -
#98
“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
#144Pablo Picasso
“De schilder” & “Het atelier”. Een paar etsen op papier, buiten de plaat gesigneerd “Picasso”.
“The Painter” & “The Studio”. A pair of etchings on paper, signed "Picasso" outside the plate.No longer availableDim. 16 x 11 cmEstimate: € 225/275 -
#499Pierre AlechinskyPeriod: °1927
“Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30
#530
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#353Noritake
Een rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.No longer availableDim. H: 6-7 cmØ: 8 cmBord: 14x28 cmEstimate: € 25/35