Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.

Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.

A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.
Dim. h 35 cm
SKU: 1804230611.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #611
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #10

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,0 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #132

    “Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.

    Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #305

    Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.

    An Art Deco lamp on marble top with bronze swan.
    No longer available
    Dim. 18 x 31 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #450

    Een 18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 en saffier en met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.

    An 18 karat white gold necklace set with brilliants with a combined weight of +- 0.54 and sapphires with a combined weight of +-0.24 ct.
    No longer available
    Dim. 16 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #347

    Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.

    A toy construction kit marked Märklin Plus A 9004, unopened in original box.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    Een bruine stenen inktpot in de vorm van een scarabee. Koreaans werk.

    A brown stone inkwell in the shape of a scarab. Korean work.
    No longer available
    Dim. L. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273

    Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.

    A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.
    No longer available
    Dim. L: 85 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104

    “Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.

    "Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #561

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw-wit met vogels en flora in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue and white with birds and flora in the decor.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 175
  • #408

    Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.

    A wood sculpted African mask. Senufo tribe.
    No longer available
    Dim. 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More