#555Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#690Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen één bezet met een bolletje en één bezet met een parel.
Deux boucles d'oreilles différentes en or jaune 18 carats, l'une sertie d'une boule et l'autre sertie d'une perle.No longer availableDim. 1,68 gEstimate: € 50 / 80 -
#461Een plaasteren wandversiering in de vorm van een neushoornkop.
#17Houten gewichtendoosje voor precisieweegschaal, compleet met pincet. XIXde eeuw.
#591“Moeder en kind”. Een gestileerd bronzen beeld.
#772Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
#153Een gotische Corpus Christi van ivoor. Manco’s.
#832Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#123Een driedelig schouwstel van kobaltblauw porselein en messing, versierd met vergulde decors in de stijl van het Sèvresporselein.
Garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et laiton aux décors dorés dans le goût des porcelaines de Sèvres.No longer availableDim. h: 43 & 33 cmEstimate: € 80 / 120