Other lots in this auction
-
#11
Een vaas van geslepen kleurloos kristal, in een verzilverd metalen houder met een gedreven Napoléon III-motief.
Vase en cristal taillé incolore avec monture en métal argenté avec motif Napoléon III repoussé.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 25/40 -
#281
Een meerkleurig aardewerken karaf in art nouveau-stijl met verzilverd metalen monturen en een decor van narcissen. Onderaan gemerkt ‘WL’.
Carafe en faïence polychrome de style art nouveau aux montures en métal argenté et décorée aux narcisses. Marque sous la base: WL.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#21
Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Een paar boekensteunen met messingen paarden op onyxen sokkel.
Paire de serre-livres en forme de chevaux en laiton sur socle en onyx.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/130 -
#597
Een grote jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken en vleermuizen.
Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 1300/1500 -
#73Val Saint Lambert
Een bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.
Vase sphérique en pâte de verre bleue et blanche.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80/120 -
#480
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,87 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,87 ct.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 900/1000 -
#52Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Militairen”. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd.
“Militaires”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 1500/1600 -
#274
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#637
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Fanion encadré des chasseurs à pied Belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#141
“Vrouw met mand”. Een kunststoffen beeld naar een werk van Miro. Genummerd: 100/2500 en gedateerd 1993.
“Femme au panier”. Sculpture en composite d’après Miro. Numérotée 100/2500 et datée 1993.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#700
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een turkoois van +- 6 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une turquoise de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 750/850