Similar lots by type
-
#175A.M.C.Lampetstel van zachte pasta.
Garniture de lavabo en pâte tendre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#649Een lot van drie aardewerken borden, waaronder een Grote XIXe eeuwse Delftse schotel en een Straatsburgs bord.
Lot de trois assiettes en faïence dont un grand plat de Delft du XIXe siècle et une assiette de Strasbourg.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#761Een lot van twaalf heiligenbeeldjes van porselein en biscuit. We voegen er een biscuit groepje in de vorm van twee kindjes aan toe.
Lot de douze statuettes de saints en porcelaine et de biscuit. Nous ajoutons un groupe en biscuit de deux petits enfants.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#648Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.
Lot de différents plats en porcelaine d’Imari. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#759Vijf verschillende vazen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. We voegen er een dekselvaas van Satsuma-aardewerk aan toe.
Cinq vases divers en faïence polychrome belge. Nous ajoutons une potiche en faïence de Satsuma.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#665Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#768Een siercoupe van meerkleurig porselein, versierd met musicerende engeltjes, druiven en een roos in hoogreliëf en afgewerkt met een handgeschilderd decor van bloemetjes. Onderaan gemerkt.
Une coupe en porcelaine avec décor d’anges, roses et raisins et fleurs. Signée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#788Een lot Brussels porselein, bestaande uit elf Madonnabeeldjes en twee kleine hoornvaasjes.
Lot de porcelaines de Bruxelles comprenant onze Vierges et deux petits cornets.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#754Twee porseleinen sierborden met een handgeschilderd bloemendecor op het plat en een verguld bloemendecor in reliëf op de vleugel. Draagt een Meissen merk.
Deux assiettes en porcelaine à décor de fleurs peint à la main dans le creux et de fleurs dorées en relief sur l’aile. Porte une marque ressemblant celle de Meissen.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#645Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#567Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.
Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Een klein vaasje van Koreaans porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine coréenne à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#764Twee theeserviesjes van Japans porselein met een polychroom decor van personages in een tuin.
Deux petits services à thé en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#782Een lot van veertien Madonnabeeldjes van Brussels porselein en biscuit.
Lot de quatorze statuettes de la Vierge en porcelaine et biscuit de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#690Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie kruikjes van Boch, een vaas en een solifiore van Belgisch aardewerk en twee schalen van Bequet.
Lot de faïence polychrome comprenant trois cruches par Boch, un vase et un soliflore belges et deux plats par Béquet.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#677Een knobbelvaas van wit en blauw aardewerk met een decor van vogels en bloesems.
Vase en faïence bleue et blanche à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#779Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee kopjes en onderbordjes van Limoges, een komfoortje, een Imaribordje, een Delfts bordje met Chinees decor en een bordje met een handgeschilderd bloemendecor.
Lot de porcelaines et de faïences dont deux tasses et soucoupes de Limoges, un réchaud, une assiette d’Imari, une petite assiette de Delft à décor chinois et une petite assiette à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#562Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#792Een gevarieerd lot borden en schotels van aardewerk en porselein, waaronder een gedeeltelijk servies van Brussels porselein.
Lot d’assiettes et de plats en faïence et porcelaine dont un service partiel en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#787Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit verschillende theepotten, suikerpotten en roomkannetjes, een vaas en enkele kopjes met schoteltjes.
Lot de porcelaines variées comprenant des théières, des sucriers, des crémiers, un vase et quelques tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#781Een lot van vier bierpullen van blauw en wit aardewerk met tinnen montuur. Omstreeks 1800. Eén gebarsten
Lot de quatre chopes en faïence bleue et blanche aux montures en étain. Vers 1800. Une à fissure.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#574Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.
Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#278Cappellemans, JemappesEen reeks van zeven bordjes van wit aardewerk met een zwart camaieudecor van barokke bloemenkorven op het plat en de vleugel versierd met een relïëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Suite de sept assiettes en faïence blanche à décor en camaïeu noir aux corbeilles de fleurs baroques dans le creux. Aile décorée aux fleurs en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#611Twee barokke cachepots van meerkleurig aardewerk met een decor van mythologische figuren en versierd met bronzen monturen. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot baroques en faïence polychrome dans le style des majoliques italiens. Décors mythologiques et montures en bronze.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#573Een grote agaat geode.
Grande géode d’agate.No longer availableDim. 33,5 x 31 x 17 cmEstimate: € 260 / 300 -
#182Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1905.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1905.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 180 / 220 -
#673Een figuur met kruik van terracotta. Venezuela.
Personnage à la cruche en terre cuite. Venezuela.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Een paar ronde nachtkastjes met één deur en een marmeren blad.
Des tables de nuits avec tablette en marbre et un tiroir.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#52“Naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#113“Maria van Boergondië”. Een beeld van gesculpteerd eikenhout op arduinen voetstuk. Achteraan gesigneerd ‘Ham 82’.
“Marie de Bourgogne”. Sculpture en chêne sur base en pierre de taille. Signée “Ham 82” au verso.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#343Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vier honden, waarvan twee van Royal Doulton en één van Beswick, en schilderende Churchill, enz.
Lot de faïences polychromes dont quatre chiens dont deux en Royal Doulton et un en Beswick, un Churchill peignant etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#86Een grammofoon op een aangepast bijzettafeltje.
Un phonographe sur une table d’appoint.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#249Een gepolychromeerde Italiaanse hangkast. Midden XVIIIde eeuw.
Vitrine à suspendre en bois polychrome. Italie, milieu du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 100 x 75 x 40 cmEstimate: € 360 / 400 -
#37Een vaas van kleurloos geslepen kristal en een designvaasje van geblazen glas.
Vase en cristal taillé incolore et un petit vase design en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#99Pierre Cremers“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#289Lode van der LindenPeriod: 1888-1960“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100 / 140



