#239“Charles X”. Een terracotta buste.
Charles X . Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#80Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#722Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
#120Een 18 karaats geel gouden schakelketting met hanger ook gemonteerd als broche bezet met malachiet.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec pendentif également montée en broche sertie de malachite.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#13Een paar fruithouten doosjes, waarbij één versierd met inlegwerk.
Une paire de caisses en bois fruitier dont une décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 11 & 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#293Een driedelig, peper-, zout en mosterdstelletje. Sterling Zilver, Engelse keuren. XIXe eeuw. In etui.
Un ensemble de trois pièces de poivre, sel et moutarde. Argent sterling, poinçons anglais. XIXème siècle. Dans son étui.No longer availableDim. 111,67 g zonder glasEstimate: € 120 / 150 -
#725MoriEen handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#343Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#250Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,86 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,86 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 2000 / 2200 -
Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 25 / 35