Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.
Dim. l: 50 cm
SKU: 2710200378.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #378
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #279
    V. Dethier

    “Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue d'Anvers de la rive gauche. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #338

    Twee siercoupes van meerkleurig Muranoglas.

    Deux coupes décoratives en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #327

    Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.

    Une vieille lampe de bureau avec une base en métal et un abat-jour en bakélite.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #233

    “Sint Jozef”. Een gepatineerd houden kerkbeeld.

    Saint Joseph . Une statue d'église en bois patiné.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #698
    Bvlgari

    Een armband van struisvogelleder. In doosje.

    Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 130
  • #665

    Een marmeren zuil.

    Colonne en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #568

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #669

    “Scholier”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.

    “Ecolier”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé et daté.
    No longer available
    Dim. 21 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #575

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #647

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens en florale motieven.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés de signes porte-bonheur et de motifs floraux en bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #775

    Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.

    Deux petites carpettes en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #639

    Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More