Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.
Dim. l: 50 cm
SKU: 2710200378.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #378
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #453

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.

    Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513
    Guerin

    Een grote siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.

    Grad vase en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base. Période art déco.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #4

    Een ingekaderde brief, gesigneerd door voormalig Amerikaans president Gerald Ford.

    Lettre encadrée signée par l’ancien président américain Gerald Ford.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm (kader)
    Estimate: € 25 / 35
  • #734

    “Wilbur & Orville”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 21/60 en gedateerd 1984 buiten de plaat. Glas gebroken.

    Wilbur et Orville. Litho. Signée, numérotée 21/60 et datée 1984 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #332

    Een scheepskompas met kaarsverlichting in messingen kast.

    Boussole de bateau illuminée à la chandelle dans une caisse en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #398

    Notenhouten sokkel.

    Un socle en noyer.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #538

    Drie Chinese bronzen siervazen met draakvormige handvatten met ringen. Gemonteerd als lampenvoeten.

    Trois vases décoratifs en bronze chinois avec poignées et anneaux en forme de dragon. Montés comme pieds de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm (vaas); 43 cm (lamp)
    Estimate: € 200 / 300
  • #422
    Loom by Ross Lovegrove

    Twee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.

    Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.
    No longer available
    Dim. 75 cm Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #779
    Capodimonte

    “De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322

    Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

    Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 165 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #531

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier verschillende vazen, een kan en twee karaffen.

    Lot de cristal incolore et de verrerie, composé de quatre vases différents, un pichet et deux carafes.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More