Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.
Dim. l: 50 cm
SKU: 2710200378.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #378
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #688

    Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.

    Une couronne flamande en laiton à huit bras légers.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283

    Een paar antieke karrenwielassen.

    Paire d’essuies anciens en bois.
    No longer available
    Dim. l: 53 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #284
    Morisse

    “Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #33

    Twee porseleinen pompinktpotjes met koperen deksel. Eén met randschade.

    Deux encriers à pompe en porcelaine avec couvercles en cuivre. Un avec le bord endommagé.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #542

    “Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.

    Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #575

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #704
    Lalique, France

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.

    Vase en cristal taillé incoloré. Marque sous la base. Eclat.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #432

    “Vissen”. Zeefdrukken.

    “Poissons”. Sérigraphies.
    No longer available
    Dim. 29 x 44 & 33 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #772
    Villeroy & Boch

    Partij serviesgoed van aardewerk met een decor Kopenhagen. Gemerkt. Bestaande uit kruidenpotjes, een suikerpot, een groenteschaal, een soepterrine met pollepel, kannetjes en een chocoladekan.

    Vaisselle en faïence avec un décor de Copenhague. Marquée. Composée de bocaux à épices, d'un sucrier, d'un légumier, d'une soupière avec louche, de cruches et d'un pot de chocolat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #298

    Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 24 delen, Franstalig.

    Un lot d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 24 volumes, français.
    No longer available
    Estimate: € 480 / 600
  • #211

    Een opgezette vos.

    Renard empaillé.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #178

    Een grote fossiele ammoniet.

    Une grande ammonite fossile.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More