Other lots in this auction
-
#99Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Paardrijders Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cavaliers à Waesmunster . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 90 / 110 -
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#439“Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#538Drie Chinese bronzen siervazen met draakvormige handvatten met ringen. Gemonteerd als lampenvoeten.
Trois vases décoratifs en bronze chinois avec poignées et anneaux en forme de dragon. Montés comme pieds de lampe.No longer availableDim. h: 27 cm (vaas); 43 cm (lamp)Estimate: € 200 / 300 -
#433Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#693EliosEen art nouveau vaas van plateel versierd met guirlandes op zwarte achtergrond.
Vase art nouveau en faïence décoré de guirlande sur fond noir.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#563Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.
Un vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec des coquillages et des dauphins.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 65 / 75 -
#207Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913“Leeuwin met prooi”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Lionne avec proie . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 600 / 650 -
#5Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring.
Une bague gravée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 120 / 150 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Man met honden”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Homme aux chiens . Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 73 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 50 / 70

