Similar lots by type
-
#561
Een leeuw van gesculpteerd Aziatisch ivoor op een houten sokkel. Begin XXe eeuw.
Lion en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois du début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 240/300 -
#521
Een danseres en een kleine Boeddha van gesculpteerd Aziatisch ivoor. We voegen er een Boeddha van gesculpteerd jade aan toe.
Danseuse et petit Bouddha en ivoire sculpté. Travail asiatique. Nous ajoutons un Bouddha en jade sculpté.No longer availableDim. h: 7, 8 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#537
“Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
“Vieillard assis”. Netsuké en ivoire sculpté. XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80/100 -
#637
Een zittend voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Yombe, D.R.Congo.
Une statue en bois sculpté représentant un ancêtre assis. Yombe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#627
Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
Un masque africain en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 75/100 -
#607
Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 130/160 -
#513
Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Netsuké en ivoire sculpté et partiellement polychrome. XIXe siècle. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#511
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een gesculpteerde slagtand met acht olifantjes en twee kleine vrouwenbustes. Eerste helft XXe eeuw.
Lot d’ivoires africains comprenant une défense sculpté représentant huit petits éléphants et deux petits bustes de femme. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. l: 65 cm (tand) h: 11 cmEstimate: € 200/300 -
#30
Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30/50 -
#649
Een gesculpteerd houten masker. Lega, D.R.Congo.
Un masque en bois sculpté. Lega, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#741
Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#551
Een draak van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Op houten sokkel. Begin XXe eeuw.
Dragon en ivoire finement sculpté sur socle en bois. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#613
Een Afrikaans houten masker. Bembe, D.R.Congo.
Un masque africain en bois. Bembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#598
Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#608
Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#457
Een ivoren tand gesculpteerd in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk.
Une défense en Ivoire sculptée représentant un crocodile. Oeuvre africaine.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#628
Een beeld van gesculpteerd hout. Igbo, Nigeria.
Une statue en bois sculpté. Igbo, Nigère.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 75/100 -
#527
“Man met stok”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor.
“Homme aux bâton”. Netsuké en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/120 -
#638
Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#733
Een lotje ivoor, bestaande uit een slabestek en vier cocktailprikkertjes.
Un lot d’objets en Ivoire, comprenant un couvert à salade et quatre piques à cocktail.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#503
“Man met lampion en gans”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.
“Homme au lampion et oie”. Netsuké en ivoire sculpté. Vers 1900. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 80/100 -
#744
Een lot ivoor bestaand uit: een sfinx, vorkjes en vismessen, twee servetringen en een beschadigde olifant.
Un lot d’objets en Ivoire comprenant: un sphinx, fourchettes et couteaux à poison, deux ronds de serviettes et un éléphant ( endommagé).No longer availableEstimate: € 30/50 -
#571
Een tabaksdoos van gesculpteerd ivoor en messing, versierd met olifanten in reliëf op de zijkant en een twee olifantjes op het deksel. Begin XXe eeuw.
Boîte à tabac en ivoire sculpté et laiton décorée d’éléphants en relief sur les côtés et de deux petits éléphants sur le couvercle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#541
Een dekseldoos van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in reliëf op de zijkant en een leeuw op het deksel. Begin XXe eeuw.
Boîte couverte en ivoire sculpté à décor d’animaux en relief sur les côtés et d’un lion sur le couvercle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#149Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945
“Zomerse binnenkoer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour estivale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 180/220 -
#128
“La musique” & “Papillon”. Twee beelden van bruingepatineerd zamak op houten voetstukken.
“La musique” et “Papillon”. Deux sculptures en régule à patine brune sur bases en bois.No longer availableDim. h: 55 & 49 cmEstimate: € 80/120 -
#623
Een stappende meisjes pop van hout en papier maché.
Une poupée en bois et papier maché.No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 180/250 -
#7
Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit zes verschillende personages.
Lot de biscuits polychromes comprenant six personnages différents.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#543
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40/60 -
#124R. B...
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Handtekening vergaan.
“Vue sur la rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signature éffacée par le temps.No longer availableDim. 74 x 94 cmEstimate: € 50/100 -
#596
Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#470
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.
Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#99Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#45
Een 18 karaats wit gouden armband met een hartvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct contenant un pendentif de forme coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 500/700 -
#682Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000
“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120/180 -
#818
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350/500