#116Mori Yomud
Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#736
Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#432Shiraz
#336
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#762
#16Belouch
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#66Mori Bochara
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#716
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#486
#752Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpetje.
#86
#739
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#422Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpet.
#574Tabriz
Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#726Ghoum
#696Boukhara
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
#306
#676Lory
#516Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#412Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje
#754Zanjan
#652Hamadan
#644Koliai
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 220 / 260
#554O’David Picard
#532
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Maris.
“Paysage de Moulins”. Huile sur toile. Porte la signature: “ Maris”.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#517
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein.
#351
Een kleine houten schouwpendule, versierd met sober inlegwerk.
#797
Een paar armstoelen van grijsblauw gepatineerd hout met gesculpteerde rug en gecanneleerde poten.
Paire de fauteuils en bois à patine grise et au dossier sculpté et pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#258Herman CornelisPeriod: 1915-1997
“Ecce homo”. Een beeld van gesculpteerd hout. Gesigneerd.
#452Murano
Glazen asbak in vorm van een clown.
#704
Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.
Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 220 -
#557
Cache-pot chinois en bois laqué noir décoré de deux geisha en relief. Sur son socle en bois.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#670
Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.
#130
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 900 / 1000 -
#715
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 100 / 120