#290Een 18 karaats roze gouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une demie alliance en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 350 / 450 -
#84Louis Garot“Winters zicht te Dilbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à Dilbeek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 100 / 150 -
#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#388Een lot servies, bestaande uit vier bordjes en zes kopjes met onderbordjes met een meerkleurig en verguld bloemendecor, zes kopjes en onderbordjes van groen en verguld porselein en een set van twee borden met kop en onderbordje met een resp. groen en roze decor.
Lot de services dont quatre assiettes et six tasses et soucoupes à décor polychrome et doré de fleurs, six tasses et soucoupes en procelaine verte et dorée et une garniture de deux assiettes avec tasse et soucoupe en vert et en rose.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#205Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#28Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
#355Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. en onyx.
Une chaîne en or blanc avec pendentif et boucles d’oreilles assorties serties de brillants ayant un poids total de ± 1,80 ct et onyx.No longer availableDim. 33,22 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#670Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.
#588Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220 / 260