Other lots in this auction
-
#338Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.
Paire de bougeoirs en métal argenté avec abat-jour en soie. Câblage électrique.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#184“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#120Een hangertje van 18 karaats witgoud in de vorm van een hand met een briljant van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats en forme de main avec un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#623“Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.
"Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.No longer availableDim. L: 40-42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.
Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.No longer availableDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
Fauteuil de style Louis XVI, tapissé blanc, structure en bois.No longer availableDim. h85cm x b62cm x l56cmEstimate: € 120 / 150 -
#5Vijf verschillende 18 karaats geelgouden ringen waarvan één bezet met half edelstenen.
Cinq bagues différentes en or jaune 18 carats dont une sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#74“Zeezicht met zeilboot.” Aquarel op papier. Draagt monogram.
"Marine avec voilier." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 35x25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#559Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
Meuble en chêne à décors sculptés dans et autour des deux portes.No longer availableDim. 120 x 128 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#159A. De Smet“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#477Een Arita porseleinen vaas met decoratie van gouden vogels op zwarte achtergrond. Fo-hond op deksel beschadigd. Onderaan gemerkt: Saishintei, begin XXste eeuw.
Vase en porcelaine d'Arita à décor d'oiseaux dorés sur fond noir. Chien de Fo sur le couvercle abîmé. Marqué en bas : Saishintei, début XXe siècle.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#620JunghansEen art deco staande klok. Wijzerplaat witgelakt en met zwarte Arabische cijfers Compleet met slinger en drie gewichten. Gemerkt.
Une horloge grand-père art déco. Cadran laqué blanc et chiffres arabes noirs Complet avec balancier et trois poids. Marqué.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 55 / 80

