Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie koperen prosessielampen, waarvan twee gemonteerd als wandlamp.

Een lot van drie koperen processielampen, waarvan twee gemonteerd als wandlamp.

Lot de trois lampes de procession en cuivre dont deux montées en appliques.
Dim. h +- 40 cm
SKU: 3101230361.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #338

    Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.

    Paire de bougeoirs en métal argenté avec abat-jour en soie. Câblage électrique.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184

    “Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.

    "Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.
    No longer available
    Dim. 86 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #120

    Een hangertje van 18 karaats witgoud in de vorm van een hand met een briljant van +- 0,20 ct.

    Un pendentif en or blanc 18 carats en forme de main avec un brillant de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 1,70 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #623

    “Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.

    "Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.
    No longer available
    Dim. L: 40-42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #318

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.

    Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.
    No longer available
    Dim. H: 3-22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Fauteuil de style Louis XVI, tapissé blanc, structure en bois.
    No longer available
    Dim. h85cm x b62cm x l56cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #5

    Vijf verschillende 18 karaats geelgouden ringen waarvan één bezet met half edelstenen.

    Cinq bagues différentes en or jaune 18 carats dont une sertie de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 7,40 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #74

    “Zeezicht met zeilboot.” Aquarel op papier. Draagt monogram.

    "Marine avec voilier." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 35x25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #559

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    Meuble en chêne à décors sculptés dans et autour des deux portes.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #159
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #477

    Een Arita porseleinen vaas met decoratie van gouden vogels op zwarte achtergrond. Fo-hond op deksel beschadigd. Onderaan gemerkt: Saishintei, begin XXste eeuw.

    Vase en porcelaine d'Arita à décor d'oiseaux dorés sur fond noir. Chien de Fo sur le couvercle abîmé. Marqué en bas : Saishintei, début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #620
    Junghans

    Een art deco staande klok. Wijzerplaat witgelakt en met zwarte Arabische cijfers Compleet met slinger en drie gewichten. Gemerkt.

    Une horloge grand-père art déco. Cadran laqué blanc et chiffres arabes noirs Complet avec balancier et trois poids. Marqué.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 55 / 80
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More