Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
Een lot van drie Oosterse karpetjes.

Een lot van drie Oosterse karpetjes.

Trois carpettes d’Orient en laine.
Dim. 165 x 95 cm
SKU: 2405160450.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #450
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #237
    Goum

    Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.

    Tapis persan en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 70 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #95

    Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.

    Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #326

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 388 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #740

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.

    Carpette persane en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 100 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #750
    Mori

    Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.

    Deux petite carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 365 x 268 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #775
    Mori Bochara

    Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine ancien. Noué main.
    No longer available
    Dim. 105 x 180 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #745

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. h: 220 x 158 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #670

    Een wollen Oosters tapijt.

    Tapis d’Orient en laine.
    No longer available
    Dim. 350 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #130

    Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.

    Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.
    No longer available
    Dim. 9,64 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #416

    Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #466
    Gabbeh

    Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 248 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #646
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

    Tapis persan en soie et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 272 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #780

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Petit tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 128 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #655

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 145 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #782

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 177 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #660

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.

    Tapis persan en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 118 x 150 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #650

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #228
    Goum

    Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.

    Carpette persane en soie. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #735

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 203 x 175 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #426
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #60

    Een parelsnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met saffieren rond een klein diamantje.

    Collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de saphirs entourant un petit diamant.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #710

    Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.

    Carpette en soie et une carpette de prière. Cette dernière usée.
    No longer available
    Dim. 98 x 67 & 83 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #597

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #539
    Manuel Trinidad

    “Que sera del corazon?”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1972.

    “Que sera del corazon”. Huile sur toile. Signée. Datée 1972 au verso.
    No longer available
    Dim. 84 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een tweedeurskast in Louis Philippestijl met bovenaan een lade in doucine. Slijtage.

    Armoire à deux portes de style Louis-Philippe. Tiroir en doucine vers le haut. Usures.
    No longer available
    Dim. 98 x 67 & 83 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #70

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,65 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #413

    Een lot van eenentwintig souvenirlepeltjes, waarvan twaalf zilveren.

    Lot de 21 cuillères à souvenir dont douze en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een serie van zes gebeeldhouwde en gedraaide eikenhouten stoelen in regionale stijl. XIXde eeuw.

    Suite de six chaises en chêne sculpté et tourné de style rustique. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #743

    Een grote ronde kruik van gedreven geel koper. Arabisch werk.

    Grande flasque en laiton repoussé. Travail arabe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #126
    Indo-Kirman

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 360 x 260 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #153

    Twee koralen.

    Deux pièces de corail.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #487

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels naar het famille rose porselein.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome aux fleurs et oiseaux d’après la famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #516

    Een klapsecretaire van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met een lade boven en twee laden onder het klapblad en bovenaan een groen marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Un tiroir vers le haut et deux vers le bas. Tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1
    Léon Bureau

    “Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.

    “Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #662

    Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.

    Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 45 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 130
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More