#237GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#326Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#740Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
#750MoriTwee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#675Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#775Mori BocharaEen antiek handgeknoopt wollen tapijt.
#745Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#670Een wollen Oosters tapijt.
#416Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#466GabbehEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
#646GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#780Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#655Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#782Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#660Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#650Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#228GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#735Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#426GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#597Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#539Manuel Trinidad“Que sera del corazon?”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1972.
“Que sera del corazon”. Huile sur toile. Signée. Datée 1972 au verso.No longer availableDim. 84 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Een tweedeurskast in Louis Philippestijl met bovenaan een lade in doucine. Slijtage.
Armoire à deux portes de style Louis-Philippe. Tiroir en doucine vers le haut. Usures.No longer availableDim. 98 x 67 & 83 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 400 / 500 -
#413Een lot van eenentwintig souvenirlepeltjes, waarvan twaalf zilveren.
#743Een grote ronde kruik van gedreven geel koper. Arabisch werk.
#126Indo-KirmanEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#153Twee koralen.
Deux pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#487Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels naar het famille rose porselein.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome aux fleurs et oiseaux d’après la famille rose.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een klapsecretaire van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met een lade boven en twee laden onder het klapblad en bovenaan een groen marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Un tiroir vers le haut et deux vers le bas. Tablette en marbre vert.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 120 / 200 -
#662Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.
Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.No longer availableDim. 45 x 120 cmEstimate: € 120 / 130