#182
#4
Réunion. Deux grenouilles . Lithographie. Signée et numérotée 7/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#436
Een verlengbaar eikenhouten tafeltje in Regencestijl.
#618
#218J. Cremers
“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
#148
#45
#65
Een 18 K geelgouden ring.
#114
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#265
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 1,43 gEstimate: € 130 / 180 -
#373
Een antiek stenen Boeddhahoofdje op voetstukje van masoniet.
#425
Een scheepsmaquette van een XVIIIe eeuws fregat.
Maquette de bateau d'une frégate du 18ème siècle.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 100 / 120