#898
Twee verschillende messingen kandelaars.
#681
Een design-vaas van meerkleurig glas.
Un vase design en verre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#178
#902
Gedeelte glasservies van kristal.
#819
Een lot van vier kleine Japanse schilderijtjes op papier.
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
#36
Een dagobertstoel met lederen zit en fraai uitgewerkte rug. Met datum 1641.
”Geisha et pièce floral”. Une statue en ivoire finement sculptée sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220/240 -
#679
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
#371
“L’album de la Guerre 1914-1919”. Uitgave 1927.
#81
Un vase en faïence à glaçure décor de personnages en relief. Probablement Allemagne de l’Est.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100