#227DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#404TeddyEen vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
Un sac à main en fauve, modèle ‘Mousson GM’. Avec sac de transport d’origine.No longer availableEstimate: € 360 / 400
#81Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une petite armoire et des livres par Hendrik Conscience.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Een ivoren slavenarmband.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#249“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
#725Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#396Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
#522Een paar landschappen. Olieverf op doek.
Une paire de paysages. Huile sur toile.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 1800 / 2000