#227Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#197Delvaux
Een fauve lederen handtas, model ‘Mousson GM’. Met originele draagtas.
#107Karl Lagerfeld
Een zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#404Teddy
Een vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
Un chapeau melon en feutre. Sur support en bois.No longer availableEstimate: € 50/80
Een zittende Boeddha van verguld brons.
#679Jef De PauwPeriod: 1999-1930
“Winters dorpsgezicht in het Waasland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village hivernale en Pays de Waes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#534Steinherz (?)
#274Simonne Beardwood
#50
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 11,26 gEstimate: € 250/350 -
#270
Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
#211Cronier à Paris
Une pendule murale en bronze doré, de style Louis XVI à décor d’une vasque et de guirlandes.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 1800/2200 -
#203
Une pendule d’école française à encadrement en chêne. Avec balancier et clé. +- 1880.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#760Vincenti
Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#281
Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#531
Een paraplubak van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig Cantondecor.
Un bac à parapluies en porcelaine de Chine, décoration Canton polychrome.No longer availableEstimate: € 30/50