#227DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#404TeddyEen vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
Un chapeau melon en feutre. Sur support en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 80
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,02 ct. H. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,02 ct. Couleur H. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#655Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#699Simonne Beardswood“Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.
#28Porcelaine de ParisEen dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van een pierrot met lieveheersbeestje. Naar ontwerp van Geneviève Granger. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome sous forme d’un pierrot et une coccinelle. D’après une oeuvre par Geneviève Granger. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#26Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#25Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 80 / 100 -
#187“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 300