#227DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#404TeddyEen vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
Un sac à main en fauve, modèle ‘Mousson GM’. Avec sac de transport d’origine.No longer availableEstimate: € 360 / 400
#133François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#17Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
#479Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#82Aubert“Vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#732Collignon“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#739Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
#773Een verzilverd metalen kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix en métal argenté sous cloche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 60 -
#308Serie van 6 spreukenbordjes. Gemerkt van Boch, XIXde eeuw
Une série de quatre assiettes à proverbes. Marque Boch, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 220