Similar lots by type
-
#227DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
Un sac à main en cuir noir, modèle ‘Camille’. Dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#197DelvauxEen fauve lederen handtas, model ‘Mousson GM’. Met originele draagtas.
Un sac à main en fauve, modèle ‘Mousson GM’. Avec sac de transport d’origine.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
Un petit sac à main en cuir noir. Avec sac anti-poussières.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#404TeddyEen vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
Un chapeau melon en feutre. Sur support en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#261Een gedenkbeker met deksel van meerkleurig en Parijs’ porselein met een handgeschilderd decor van vogels.
Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
Bracelet en or jaune 18 ct à motif tissé.No longer availableDim. 26,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#318Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.
Un grand plat bleu de Delft, marque Porceleyne Fles.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#750Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 600 / 700 -
#725Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#628Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#578Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine à décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 160 -
#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
Deux théières en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 32 / 36 -
#88Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#771Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje en zes borrelglaasjes op presentatiespiegeltje.
Une garniture à liqueur comprenant une petite carafe et six petits verres sur un plateau miroir.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40

