Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#133
Een etui met twaalf zilveren lepeltjes. 800‰.
Un étui et douze cuillères en argent. 800 ‰.No longer availableDim. ± 178 gEstimate: € 100/150 -
#751
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 140/160 -
#420
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 8,88 gEstimate: € 650/750 -
#183Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909
Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.
Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 1000/1200 -
#520
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een centrale amethist van ± 1,32 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste centrale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 350/450 -
#391Val St. Lambert
Een lot van drie kristallen voorwerpen, rood gekleurd in de massa, bestaande uit een presse-papier, een soliflore en een schaaltje. Allen gemerkt.
Un lot de trois pièces en cristal, rouge dans la masse, comprenant un presse-papier, une soliflore et une coupelle. Marques.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#273
Twee lepels, een klein en groot vismes en verschillende koffielepels en een suikertang van zilver. Engelse keuren.
Deux cuillères, un petit et un grand couteau à poisson, différentes cuillères à café et une pince à sucre en argent. Poinçons anglaises.No longer availableDim. 363,10 gEstimate: € 100/150 -
#835
Een bureaugarnituur van onyx, bestaande uit een inktpot, een briefopener en een vloeiblok.
Une garniture de bureau en onyx, comprenant un encrier, un coupe-papier et un tampon buvard.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#435
Een armstoel van getorst en gebeeldhouwd eikenhout.
Un fauteuil en noyer torsadé et sculpté.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/60 -
#568
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een vegetaal decor en met langlevenstekens.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor végétal et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/140 -
#380
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 150/250 -
#535
Twee ebbenhouten netsukes, een draak en een slang. Onderaan gemerkt
Deux netsukes en ébène, un dragon et un serpent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80