#3142 grafische werken:- Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#769Salvador Dali“Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.
“Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#4Negen ingekaderde Nederlandse Gravures met volkstaferelen. Amsterdam, 1803 - 1805.
#24Dirk Baksteen“Na de regen II”. Gesigneerd en genummerd 33/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Signée et numérotée 33/50 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#785Een lot grafiek, bestaande uit een gravure van Frans Van Kuyck, een XIXe eeuwse prent van een soldaat en een lachend meisje en een rasterdruk van een violiste.
Un lot graphique, comprenant une eau forte signée Frans Van Kuyck, une image du XIXième représentant un soldat et une jeune fille et une sérigraphie représentant une violoniste.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#604Louis IcartPeriod: 1888 - 1950“Pierrot en dame met waaier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 195/250 buiten de plaat.
“Pierrot et dame avec éventail”. Une eau forte, signée et numérotée 195/250 hors planche.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 340 / 380 -
#179Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Conversatie op straat”. Ets. Gesigneerd en genummerd 40/70 buiten de plaat.
“Conversation dans la rue”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/70 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 21 cmEstimate: € 120 / 140
#243Een oude houten kruiwagen.
Une vieille brouette en bois.No longer availableEstimate: € 80a / 120 -
#450Een groot lot varia, waaronder aardewerk, beelden van kunststof en composiet, een lampje, potjes, een spiegel met een afbeelding van Medusa, enz.
Grand lot varié dont faïences, statuettes en plastique et composite, une petite lampe, des pots, un miroir représentant Méduse etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#358Een karafje met bolvormig dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#643Een houten doosje, belegd met ivoor en schildpad en een sigarettendoosje van schildpad, versierd met een drakendecor in reliëf.
Petite boîte en bois incrustée d’ivoire et d’écaille et une boîte à allumettes en écaille décorée de dragons en relief.No longer availableDim. b: 15 & 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#106Een lot van vier oude poppen, waarvan één met porseleinenen hoofdje. We voegen er een eikenhouten XIXe eeuws wiegje aan toe.
#622Richard K. KronEen grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
#288Twee groepen van resp. bruin en zwartgepatineerd plaaster met een voorstelling van de Heilige Maagd met kind, waarvan de tweede met een leeuw met wapenschild.
Deux groupes en plâtre respectivement brun et noir représentant des Vierges à l’Enfant. La deuxième accompagnée un lion tenant un blason.No longer availableDim. h: 41 & 57 cmEstimate: € 60 / 80