Similar lots by type
-
#358
Een lot van drie stuks Aziatica, bestaande uit een sierbord van Satsuma-aardewerk, een antiek porseleinen bord met Imaridecor en een Chinees porseleinen potje met meerkleurig decor van pioenen op achtergrond van capucineglazuur.
Lot de trois objets asiatiques, composé d'une assiette décorative en poterie de Satsuma, d'une assiette ancienne en porcelaine à décor Imari et d'un pot en porcelaine de Chine à décor de pivoines multicolores sur fond brun capucine.No longer availableDim. Ø: 11, 21 & 22 cmEstimate: € 40/50 -
#288
Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.
Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.No longer availableDim. 21 x 27 x 6 cmEstimate: € 55/60 -
#7
“Vrouw met bloemen”. Een meerkleurig aardewerken beeldje. Oostenrijks werk. Omstreeks 1900.
"Femme aux fleurs". Une figurine en terre cuite multicolore. Travail autrichien. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.
Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40/60 -
#277Geert Kunen
“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60/100 -
#598
Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35/45 -
#350
Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
Cinq colliers différents sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#458
Een art deco vaas van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase art déco en terre vernissée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#263Quimper
Een vaasje en een jardinière van Quimper, we voegen er een aardewerken schotel met een boogschuttersdecor aan toe.
Un vase de quimper et une jardinière, on ajoute un plat en faïence à décor d'archer.No longer availableDim. h: 6 cm - 23 cm Ø 34 cmEstimate: € 40/60 -
#498
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#523
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#287
Een lot van acht borden en twee schotels van Oost-Frans aardewerk. XIXe eeuw.
Lot de huit assiettes et deux soucoupes en faïence de l’Est. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 22cm - 27,5 cmEstimate: € 65/75 -
#23
Een aardwerken dekselvaas, het deksel getooid met een kat en een bloemenvaasje, beide met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence avec couvercle, le couvercle décoré d'un chat et un vase fleuri, tous deux à décor de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 & 41 cmEstimate: € 40/50 -
#340
Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25/50 -
#321Boch, La Louvière
Twee verschillende kannetjes en twee verschillende vaasjes van meerkleurig en verguld aardewerk met decor ‘Shanghai’. Onderaan gemerkt.
Deux pichets différents et deux vases différents en faïence multicolore et dorée à décor 'Shanghai'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#687
Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#576
Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 60/120 -
#601
Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
Paire de vases en terre vernissée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#588
Een design vaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 36/40 -
#261Guerin, Bouffioulx
“Sint-Joris”. Een meerkleurig geglazuurde wandplaquette van steengoed. Op de achterkant gemerkt.
"Saint-Georges". Plaque murale en grès émaillé multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#268
Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
Un grand vase en faïence à décor floral.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 100/150 -
#78
Drie borden van blauw en wit Hollands aardewerk. XIXe eeuw.
Trois assiettes en faïence hollandaise bleue et blanche. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#437
Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.
Un bol chinois en céramique vert foncé craquelé dans un cadre et une base en plastique patiné or.No longer availableDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 35/45 -
#354Goebel, Germany
Een achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un chœur de Noël en huit parties de faïence blanche monochrome conçu par M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cm - 8 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#101Louis Vuitton
Een zilverkleurig lederen Mahina handtas. Datacode MB1408.
Un sac à main Mahina en cuir argenté. Code de données MB1408.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#626
Een lot Brussels porseleinen hoornvaasjes. Tien stuks, waarbij zes telkens een koppel vormen.
Lot de vases cornets de porcelaine de Bruxelles. Dix pièces dont six forment chaque fois un couple.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#562Val Saint-Lambert
Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand chandelier de cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 20/220 -
#174Luc VerleePeriod: °1939
“Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#113Val Saint Lambert
“Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
« Un vase sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220/240 -
#142
“Allegorie op de wetenschap en de kunsten”. Olieverf op doek. Hollandse school, XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
« Allégorie des sciences et des arts ». Huile sur toile. Ecole hollandaise du XVIIe siècle. Restaurée et refaite.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 400/600 -
#489
Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.
Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40/60 -
#399
Een handgeschilderde Ottomaanse scène. Gouache. In ingelegd kadertje.
Une scène ottomane peinte à la main. Gouache. Cadre incrusté.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 50/80 -
#108Collection d’art
Een schouwpendule in verguld metaal getooid met een sater met cimbalen. met een gepatineerde bronzen neushoorn, compleet met sleutel. Naar rococovoorbeeld.
Pendule de cheminée en métal doré ornée d'un satyre aux cymbales. Avec un rhinocéros en bronze patiné, complète avec clé.No longer availableDim. 30 x 42 x 23 cmEstimate: € 200/240 -
#313Lladro
“Juffrouw met bloemenwagen en katten”. Een porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
"Demoiselle avec une charrette aux fleurs et des chats". Un groupe en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 70/120 -
#169Amalric Walter et Henri Bergé sc
Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 150/200 -
#656
Een lot van negen Windsorstoelen. Vijf modellen.
Lot de neuf chaises Windsor. Cinq modèles.No longer availableDim. H:86-88 cmEstimate: € 180/240