Similar lots by type
-
#445
Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.
Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.No longer availableDim. h: 91 cm Ø: 43 cmEstimate: € 220/240 -
#564
Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#687
Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#350
Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
Cinq colliers différents sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#340
Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25/50 -
#215
Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.
Service à moka en porcelaine du XIXe siècle à décor doré et polychrome, comprenant onze tasses, douze soucoupes, six assiettes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un bol. Différentes anses collées.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#498
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#458
Een art deco vaas van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase art déco en terre vernissée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#405Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970
Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 80/120 -
#15Lumedart
“Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.
"Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#538
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#598
Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35/45 -
#626
Een lot Brussels porseleinen hoornvaasjes. Tien stuks, waarbij zes telkens een koppel vormen.
Lot de vases cornets de porcelaine de Bruxelles. Dix pièces dont six forment chaque fois un couple.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#636Marlotte
Een lot van drie stuks aardewerk met groen kobaltdecor. Gemerkt.
Lot de trois pièces en faïence à décor vert cobalt. marqué.No longer availableDim. h: 3, 13 & 14 cmEstimate: € 25/40 -
#531
Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180/200 -
#513
Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550/600 -
#5Goebel
“Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.
"Mutters Liebste". Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30/35 -
#588
Een design vaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 36/40 -
#483
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350/500 -
#523
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#684Feltman, Weiden, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#576
Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 60/120 -
#568
Twee dekselvaasjes van cloisonné.
Deux vases à couvercle en cloisonné.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50/80 -
#375
Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#695
Een antiek Aziatisch houten kistje met ijzeren hengsels.
Une ancienne boîte en bois asiatique avec des poignées en fer.No longer availableDim. h16 x 40 x 32 cmEstimate: € 35/55 -
#269
“Herbergscènes met kaarter”. Olieverf op paneel.
"Scènes d'auberge avec joueur de cartes". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 32 cm x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#471
“Long Life”. Een paar gemberpotten van chinees porselein.
"Longue vie". Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160/180 -
#693
“Paar flamingo’s”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd. Duits werk.
"Paire de flamants roses". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué et numéroté en bas. Travail allemand.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 60/80 -
#32
“Mozart’s bruid”. Een handgeschilderde miniatuur.
"La fiancée de Mozart". Une miniature peinte à la main.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 80/120 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een handtas van kanstanjebruin leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec housse anti-poussière. Traces d'utilisation.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#620
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,58 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 450/500 -
#690
Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 80/120 -
#52Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 1937
“Zeilbootjes nabij de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers près de la côte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#390
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,41 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,41 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 700/750 -
#96
Een zevenladenkastje met de twee deurtjes, versierd met inlegwerk. Eén trekker afgebroken.
Commode à sept tiroirs avec les deux portes, décorée de marqueterie. Un tracteur en panne.No longer availableDim. 101 x 54 x 51 cmEstimate: € 100/160 -
#602Burnett
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120