#736Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#756Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#716TabrizEen handgeknoopt wollen karpet.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#706Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#746Een handgeknoopte wollen Kelim.
#1112Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#329Albert Saverys“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 101/350 buiten de plaat.
“Paysage hivernal”. Litho signée Roger Hebbelinck et numérotée 101/350 hors planche.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#571Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapdecor. Zegelmerk onderaan.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage. Marque sigillaire sous la base.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#913Twee wandelstokken waarvan één met een ivoren handvat en de andere met een gedreven koperen handvat.
Deux cannes dont une à la manche en ivoire, l’autre à la manche en cuivre repoussé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#252Raymond Van HoeckPeriod: 1922 - 1992“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#774Een asbak en een lampje van gesculpteerd albast, beide versierd met vogels met glazen oogjes.
#244M. Raes“Pastorale landschappen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Twee pendants.
“Paysages pastoraux”. Huile sur panneaux. Signés. Deux pendants.No longer availableDim. 35,5 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1118Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
#1115Een bronzen luchter met 8 armen in barokke stijl.
#1010“Atleet”. Een antiek beeldje van brons op marmeren sokkeltje.
Aquarium chinois en porcelaine multicolore. Décor de buissons fleuris et oiseaux de paradis. Décor de poissons rouges à l’intérieur.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80 / 120