Other lots in this auction
-
#370
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#325
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Trekpaarden”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Chevaux de trait". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#209Royal Vienna
Beeldje van een jongen en een meisje met een mand. Gemerkt.
Figurine d'un garçon et d'une fille avec un panier. Marquée.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 140/160 -
#83Val Saint-Lambert
Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/300 -
#664
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een landschap. Op hoge zool. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un paysage. Sur une semelle haute. Marqué en bas.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#327
Een messingen olielamp met glazen kap op elektriciteit.
Une lampe à huile en laiton avec abat-jour en verre sur électricité.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 40/50 -
#265‘Must’ de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#537
Een bronzen groep van drie apen. Mogelijk Nederlands, tweede helft twintigste eeuw.
Un groupe en bronze de trois singes. Peut-être néerlandais, seconde moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 2000/2200 -
#522Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Schaapherder met kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Berger avec troupeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#478
Een Hunan waterpot van grijs geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met vier oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Pot à eau du Hunan en grès émaillé gris, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de quatre oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200/300 -
#461
Een bronzen lampenvoet gedragen door drie vrouwenfiguren.
Un pied de lampe en bronze porté par trois figures féminines.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 100/120