#560
#663
Een obeliskvormig sierstuk van kleurloos glas.
Un objet décoratif de verre incolore en forme d'obélisque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/80 -
#554
Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
#365Capodimonte
#645
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#496
#394
Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
#527
Een merkwaardige hoge dekselvaas van gecraqueleerd Chinees aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en personages, waarbij enkele in reliëf. Vogeltje op het deksel gerestaureerd.
Un remarquable vase haut à couvercle en faïence de Chine craquelée, orné d'un décor multicolore d'animaux et de personnages dont certains en relief. Petit oiseau sur le couvercle a été restauré.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300/500 -
#276
Een Régence gobelin armstoel. Decor met paradijsvogel en allegorisch tafereel.
#250
Een 18 K geelgouden lange geweven ketting in vier stukken. Te herstellen.
#434Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Marine. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 180/240