Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 2604220375.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #533

    “Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.

    Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #499

    Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.

    Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #568

    Twee dekselvaasjes van cloisonné.

    Deux vases à couvercle en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #498

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #215

    Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.

    Service à moka en porcelaine du XIXe siècle à décor doré et polychrome, comprenant onze tasses, douze soucoupes, six assiettes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un bol. Différentes anses collées.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #443

    Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.

    Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #531

    Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.

    Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #615

    Een antieke eikenhouten koffer, versierd met sober uitgestoken front en met lade onderaan.

    Un coffre ancien en chêne, orné d'une façade sobrement sculptée et d'un tiroir en partie basse.
    No longer available
    Dim. 62 x 90 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een lot Brussels porseleinen hoornvaasjes. Tien stuks, waarbij zes telkens een koppel vormen.

    Lot de vases cornets de porcelaine de Bruxelles. Dix pièces dont six forment chaque fois un couple.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #405
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.

    Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #475

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #15
    Lumedart

    “Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.

    "Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #445

    Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.

    Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #671

    Een driedelig koffiestelletje van porselein en verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een suikerpot en een melkpotje.

    Service à café trois pièces en porcelaine et métal argenté composé d'une cafetière, d'un sucrier et d'un pot à lait.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm - 6 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #684
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #146

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #476

    Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren

    Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurer
    No longer available
    Dim. 343 x 503 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #175

    “Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.

    "Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 113 x 77 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #619

    Een Indische gouache op zijde.

    Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 77 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #483

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #538

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #5
    Goebel

    “Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.

    "Mutters Liebste". Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #587

    Een groot gepolychromeerd houten plankmasker met hoorns. Burkina Faso.

    Un grand masque en planche de bois polychrome à cornes. Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 120 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #257

    Een lot van drie stenen kruiken. Waarvan 1 gedateerd 1856.

    Lot de trois pichets en pierre. Dont un daté de 1856.
    No longer available
    Dim. h. +- 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #123

    Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.

    Buste de femme en marbre blanc sur un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #402

    Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.

    Paravent de table japonais à décor de fleurs en jade et os sous verre.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #679

    Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.

    Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een reeks van acht Engelse mahoniehouten stoelen met lederen zittingen.

    Suite de huit chaises anglaises en acajou avec assises en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #550

    Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1,18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,83 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #687

    Een paar zittende hondjes van crackleware.

    Une paire de chiens assis en faïence craquelés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #467

    Drie diverse borden van veelkleurig Chinees porselein met famille rose decor met bloeiende planten. Tijdperk Qinglong. Eén met haarscheur.

    Trois assiettes diverses en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de plantes fleuries. Époque Qinglong. Un avec un cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 23,3 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #367

    Twee Indonesische gepolychromeerd houten hoofden, waarbij één poppenhoofd met beweegbare mond.

    Deux têtes indonésiennes en bois polychrome dont une tête de poupée à bouche mobile.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #48
    HUGA, Amsterdam

    Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.

    Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More