Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.

Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.

Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.
Dim. Ø: 22 - 30 cm
SKU: 2901190046.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #238

    Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met bladeren, bessen en vier vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje licht beschadigd.

    Un vase en faïence décoration de feuilles, baies et de quatre petits oiseaux en haut-relief. Un petit bec d’oiseau cassé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #841

    Drie paar siervaasjes van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met restauratie.

    Trois paires de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase avec restauration.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #750
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    “Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #780
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.

    Un cendrier en forme de tête et un homme sur une chèvre en faïence glaçurée. Tout deux monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #889

    Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #831

    Een antiek tweeloops vuursteengeweer.

    Un fusil à double canon antique.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #708

    Een voorstelling van een keizerlijk figuur met dienaars en schildpadden van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Une représentation d’une figure Impériale et servants et tortues, en faïence à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #713

    Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pioenen in cartouches. Tijdperk Qianlong.

    Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #188

    Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.

    Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.
    No longer available
    Dim. h: 161 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #735

    Jardinière van Belgisch aardewerk. Op voetstuk.

    Une jardinière en faïence belge. Sur socle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #843

    Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.

    Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #730
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    “St. Pieter”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonongrammeerd.

    ”St. Pierre”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #770
    Boch Frères Keramis

    Een bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.

    Un vase sphérique en faïence à glaçure brune et dorée et décor floral dans une frise. Marque sous la base. Décor N° 2919. Un cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #725

    Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.

    Un grand vase en faïence de Torhout, décor de chardons stylisés.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #865

    Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.

    Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #537

    Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.

    Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #729

    Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.

    Deux vases en faïence du Japon polychrome, décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 47 - 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #675
    Julia Ramalho
    Period: °1946

    “Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.

    ”Le Christ et crucifix”, “ Bouc et chat” et “Coq”. Trois statues en faïence glaçurée. Monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.

    Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #762

    Een aardewerken tabakspot met messingen deksel en met opschrift “Tabac de la Semois”.

    Un pot à tabac en faïence à couvercle en laiton et inscription “Tabac de la Semois”.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487

    Een gesneden buxushouten corpus. Vroeg XIXe eeuw. Ingekaderd

    Un corpus en bois de buxus. Début XIXème siècle. Dans un cadre.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #705

    Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.

    Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #628

    Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.

    Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #663

    Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 49 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #292
    Salvador Dali

    “Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.

    ”Menorah”. Une plaquette en bronze. Avec signature;
    No longer available
    Dim. 8,5 x 6 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #326

    Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.

    Une petite table de salon , les côtés rabattables.
    No longer available
    Dim. 44 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #297

    Lot van 4 tekeningen: Bailly (toegeschreven aan). “Liggende jongeman”, sanguine. Le Gros (toegeschreven aan). “Landschap met bruggetje” en “Ruiter in een landschap”, pentekeningen. Frans Backvis 1881. “Zicht op de Mont-Blanc”, gesigneerd en gedateerd.

    Un lot de quatre dessins: Bailly (dédicace). “Jeune homme couché”, sanguine. Le Gros (dédicace). “Paysage et petit pont” et “Cavalier dans un paysage”, dessins sur papier. Frans Backvis 1881. “Vue sur le Mont-Blanc”, signé et daté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    “Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 4,9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692

    Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.

    Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #758

    “Moeder en kind.” Een Afrikaans beeld uit gesculpteerd hout.

    ”Mère et enfant”. Une statue africaine en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 180 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #391
    Empire, England

    Een eetservies met decor ‘Majestic’, bestaande uit 6 soepborden, 6 grote borden, 22 kleine platte borden, een soepterrine, een kleine terrine, een serveerschotel, en ronde en een ovale schotel, een theepot, suikerpot, 10 kopjes en 14 ondertasjes.

    Un service au décor ‘Majestic’, comprenant 6 assiettes creuses, 6 grandes assiettes, 22 assiettes à dessert, une soupière, une petite terrine, un plat de service, un plat rond, un plat ovale, une théière, un sucrier, 10 tasses et 14 sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #680
    Amaleh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.

    Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 171 x 156 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.

    ”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #787

    Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.

    Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #677

    Een porseleinen snuffbottle met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Un flacon en porcelaine polychrome, décor de personnages dans un paysage. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More