#560Een Chinees hardhouten hoekvitrine, versierd met ingelegde versieringen van parelmoer.
#30Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#645Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#658Saint-Louis, FranceTwee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
#543ColmoreEen groen glazen designvaas.
Vase design en verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#598Een vintage metalen bureaulamp.
#458Een zittende Thaise Boeddha van brons.
#469Een eendeurskastje met een lade.
#627Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
#417Drie verschillende Imari borden.
#153“Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.
#246Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
Une table octogonale avec plateau en marbre beige.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 40 / 60