#40Een 18 K geelgouden ring bezet met twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 150 / 250 -
#37Goebel, Germany“Kammersänger”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 131.
#292Alle ZoethoutPeriod: 1906 - 1957“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
“Vue du moulin à vent”. Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#112Lucien HockPeriod: 1899 - 1972“Portret van een jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Portrait d'un jeune homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 62 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303Een paar messingen kerkkandelaars.
#269J. Koesemans“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37
“Berger avec des moutons”. Huile sur toile. Signée et datée '37No longer availableDim. 36 x 49 cmEstimate: € 100 / 180 -
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#662Joz. De Swerts“Joz. De Swertz”. Een zelfportret in pastel op papier.
#243Een kannetje en een bord van Straatsburgs aardewerk. Begin XIXe eeuw.
Cruche et assiette en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un petit solitaire de +- 0,20 ct. Bague à rattacher.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 200 / 250