#85Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en 24 smaragden een gezamenlijk gewicht van +- 4,40 ct.
Montre à bracelet en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,44 ct et de 24 émeraudes ayant un poids total de +- 4,40 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#351Art deco lampje met zwaan. Marmeren voet.
#262“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#433Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.
#325Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
#651Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een kommetje, drie schoteltjes en een kopje met schoteltje. Diverse leeftijden. Enkele kleine randschilfers.
Lot de porcelaine de Chine, composé d'un bol, de trois soucoupes et d'une tasse avec soucoupe. Epoques diverses. Quelques petits éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 7 - 1 3 cmEstimate: € 30 / 40 -
#396Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#625Een dekselvaasje van chinees porselein.
#379“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers en mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40 / 60