Other lots in this auction
-
#279C. Booij“Waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een jardinière van Chinees porselein met meerkleurig bloemendecor. Schade aan de rand en met gat in de bodem.
Jardinière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore. Bord abîmé et trou dans le fond.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden bolletjes en slot van twee kleuren goud.
Un collier de perles avec des perles en or jaune 18 carats et un fermoir en or bicolore.No longer availableDim. 27,15 gEstimate: € 350 / 450 -
#303Een paar messingen kerkkandelaars.
Une paire de chandeliers d'église en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Een serie van twaalf oesterschaaltjes in schelpvorm. Chinees porselein met een famille verte decor van bloementuilen. Enkele kleine randschilfers.
Suite de douze petits plats à huîtres de forme coquille. Porelaine de Chine avec décor famille verte aux bouquets de fleurs. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø ca 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#433Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.
Paire de vases en verre, portés par une paire de personnages en zamak polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 160 -
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#225“Aapje met een schedel”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel naar een werk van Rheinhold.
“Singe avec un crâne”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Rheinhold.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#378Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.
Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60 -
#104Van Hoecke“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Vissershaven”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#73Een leeuwin van gepatineerd Boheems porselein op houten sokkel.
Une lionne en porcelaine de Bohême patinée sur un socle en bois.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 140 / 200

