Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.

Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.

Lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft, deux aux fleurs et une à décor à l’éventail. XIXème siècle.
Dim. Ø: 13 - 23 cm
SKU: 2501220018.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #413

    Een grote porseleinen schotel met een reliëfdecor van narcissen.

    Grand plat en porcelaine à décor en relief de jonquilles.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #648

    “Zelfportret”. Een meerkleurig beeldje van kunsthars naar een werk van Herman brood. Gemerkt en genummerd.

    Autoportrait. Statuette en résine multicolore d'après une oeuvre d'Herman Brood. Marquée et numérotée.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #7
    Céramique Montoise, Bergen

    Een paar sierjardinières van meerkleurig aardewerk in de vorm van vissen met decor van A. Dubois.

    Paire de jardinières en poterie multicolore en forme de poisson, décorées par A. Dubois.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #599
    Hans Bogaerts

    “Aan de kerk van Wemmel”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1952.

    “À l'église de Wemmel”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1952.
    No longer available
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302
    Val Saint Lambert

    Rechthoekig kristallen doosje met vergulde fries. Onderaan gemerkt.

    Boîte rectangulaire en cristal avec frise dorée. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #676

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 175 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #668

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.

    Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm - 31 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #194
    Mobili Colombo

    Een gelakte presenteerkast met versierd met twee paneeldeuren naast en twee kleine paneeldeuren onder de drie glazen legplanken. versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie, vergulde monturen en bovenaan met gebroken fronton.

    Une vitrine laquée ornée de deux portes à panneaux à côté et de deux petites portes à panneaux en dessous des trois étagères en verre. Ornée de décorations peintes à la main en imitation malachite, cadres dorés et en haut avec fronton brisé .
    No longer available
    Dim. 230 x 215 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #658
    Goebel

    Drie porseleinen beeldjes van het merk Goebel. “Hitchhiker, Skier Winter Pleasure en Guitar Player Girl. Gedateerd 1971.”

    Trois figurines en porcelaine de la marque Goebel. 'Hitchhiker, Skier Winter Pleasure et Guitar Player Girl. Datées 1971.'
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 90 / 130
  • #531

    Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.

    Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #563

    Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit elf champagnefluiten, elf waterglazen, acht rodewijnglazen en negen wittewijnglazen.

    Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne, onze verres à eau, huit verres à vin rouge et neuf verres à vin blanc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #165
    Daum, France

    Een kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.

    Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More