Similar lots by type
-
#715Een divers lot glazen. 18 stuks.
Lot de verres divers. 18 pièces.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#570Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kristal met groene kelk. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec un calice vert. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#137Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#712Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met Engels zilveren plaquette, zes borrelglaasjes, een beker en een rode karaf.
Un lot de cristaux taillés comprenant une carafe incolore avec plaquette en argent anglais, six gouttes, un gobelet et une carafe rouge.No longer availableDim. h: 15 - 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#714Een kristallen glasservies, bestaande uit twaalf waterglazen, elf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en vijf champagnefluiten.
Services de verres en cristal comprenant douze verres à eau, onze à vin rouge, onze à vin blanc et cinq flûtes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#373Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit twee glazen karafjes en een vaasje en een blauw kristallen vide-poche.
Un lot de verrerie colorée, composé de deux carafes en verre et d'un vase et d'un vide-poche en cristal bleu.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#337Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.No longer availableDim. h: 30 en 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#678Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gaaf.
Un cristal taillé, coloré en rouge dans la masse. Parfait.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#674Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee vierkante karaffen en een ronde karaf, een beker en een specerijensetje van glas en een karaf en een schenkkan van geslepen kristal.
Un lot de verrerie incolore, composé de deux carafes carrées et d'une carafe ronde, d'une coupe en verre et d'un service à épices, et d'une carafe et d'un pichet en cristal taillé.No longer availableDim. h: 10 & 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#17Val St. LambertEen kleurloze kristallen vaas. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#27Een geslepen kristallen vaas op voet met oranje kelk. Mogelijk Val St. Lambert.
Un vase en cristal taillé sur pied avec calice orange. Peut-être Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#711Een gedeeltelijk kristallen glasservies met geslepen decor, betaande uit vijf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, tien kleurloze aperitiefglazen ‘één met schilfer) en zes groene aperitiefglazen.
Un service de verres partiellement en cristal à décor taillé, composé de cinq verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, dix verres à apéritif transparents (un avec éclat) et six verres à apéritif verts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#241Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé. Marqué et dans sa boite d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#218Val St. LambertEen grote coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een decor van vergulde personages in een gesatineerde fries. Gemerkt.
Grande coupe en cristal taillé et doublé vert, ornée d'un décor de personnages dorés dans une frise satinée. Signée.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#687Val St. LambertTwee geribde kristallen vaasjes in resp. licht en donkergroen. Onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal aux côtes torses respectivement vert clair et vert foncé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#693Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#371Een bonbonnière en een stolp van geslepen kleurloos kristal.
Une bonbonnière et une cloche en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#304Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#262L. Klinkenberg“Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#451Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan het hof.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec scènes de cour multicolores.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“L’amazone”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef met opdracht.
L'amazone. Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste avec dédicace.No longer availableDim. 44,5 x 49 cmEstimate: € 45 / 70 -
#384“Watermeloen”. Aquarel op papier.
Pastèque. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252“Kind en kat bij de raam”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berserik’ rechts onderaan.
“Enfant et chat près de la fenêtre”. Huile sur panneau. Signé 'Berserik' en bas à droite.No longer availableDim. 47,5 x 32 cmEstimate: € 100 / 140 -
#296Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
Une table d'appoint octogonale plaquée, décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 56 cm Ø: 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#654Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#54“The Loyal Address or The Procession of the Hampshire Hogs from Botley to St.James’s”. Spotprent, ingekleurd. Ed. H. Humphrey 1808. Slijtage. Achteraan een oude verklarende tekst in handschrift met inkt.
L'Adresse Loyale ou La Procession des Hampshire Hogs de Botley à St.James's. Dessin animé, colorié. Ed. H. Humphrey 1808. Usure. Ancien texte explicatif au dos en écriture manuscrite en encre.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#407Een paar vaasjes van cloisonné op messing.
Une paire de vases cloisonnés sur laiton.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Twee witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl. Bijgevoegd een laag boudoirstoeltje in dezelfde stijl.
Deux chaises de style Louis XVI patinées blanches. Ainsi qu’une chaise basse de boudoir dans le même style.No longer availableDim. 90 X 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#688Een lot van vier verschillende speculaasplanken.
Un lot de quatre planches à speculoos différentes.No longer availableDim. 50 x 7 cm - 62 x 25 cmEstimate: € 40 / 60

