#358
Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
#771
Coupe in halfkristal, paarse kleur.
#338Val St. Lambert
Lot de cinq verres rouge et cinq verres verts en cristal taillé. Un éclat.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/200 -
#367Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.
#303
Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.
#47Val St. Lambert
Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
#18
#287Val St. Lambert
Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#318Daum, France
Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.
#373
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60
#242Thiele
“Stad bij het bergmeer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ville au bord du lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#678
Een netsuké “Waterbuffel”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Buffle”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#64Louis Camerlynckx
“Jongensportret”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#747
“Zeven eeuwen meubelkunst in België”. Frans Defour. Ed. Lannoo.
“Zeven eeuwen meubelkunst in België”. Frans Defour. Ed. Lannoo.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#534Felix Labisse
#682An Swerts
“Naakt op het staatsblad” Houtskool op papier. Gemonogrameerd.
“Nu sur le moniteur”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 24,5 x 31 cmEstimate: € 25/35 -
#8
Drie oude blikken dozen.
Trois anciennes boîtes en tôle.No longer availableDim. l: 18 - 27 cmEstimate: € 30/40 -
#738
Een sobere ronde houten wandklok.
#32P. Alenco
“Winters straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#665Charles Coypel
#143
Petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un jeune couple qui court dans la direction d’une bûche aux putti. Un bout d’une doigt manque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200/250