Similar lots by type
-
#787
Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.
Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#64
Een hinde van donkergepatineerd koper op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.
Une biche en cuivre à patine foncée sur socle en marbre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#1011
Een zittende dame met een perkament van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en verguld brons, versierd met een ridderscène, een wapenschild en draken in reliëf.
Dame assise tenant un parchemin en bronze à patine foncée sur base en marbre vert et bronze doré décoré d’une scène aux chevaliers, un écusson et des dragons en relief.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/220 -
#217Servais frères, Anvers
Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#777
Een lot van drie verschillende koperen lampvoeten.
Lot de trois pieds de lampes en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#657
Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#784
Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.
Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.No longer availableDim. h: 38 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#767
Een lot van drie verschillende olielampen van messing, gemonteerd op elektriciteit, waarvan twee met glazen reservoir.
Lot de trois différentes lampes à huile en laiton montées à l’électricité. Deux avec réservoir en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#792
“Koorknaapjes”. Een hoogreliëf van geel koper in houten kader.
“Chanteurs de coeur”. Relief en cuivre jaune dans un cadre en bois.No longer availableDim. 21 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#561
Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#822
Een paar verguld messingen kandelaars gedragen door twee putti, zittende op een zuil met bloemenguirlandes.
Paire de candélabres dorés en laiton portés par des putti assis sur une colonnette aux guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/120 -
#311
Ovale coupe met twee oren van messing. Glazen binnenschaal. Lodewijk XVI-stijl.
Coupe ovale en laiton à deux anses. Intérieur en verre. Style Louis XVI.No longer availableDim. L. 40 cmEstimate: € 40/60 -
#388
Een lot messing, bestaande uit een klepkan, een doosje, een gasbrander en een smeerpomp.
Lot de laiton comprenant une verseuse couverte, une petite boîte, un chalumeau et une pompe à huile.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#427
Een bronzen bel, een Hindoeïstisch offerschaaltje en twee koperen wierrookbranders.
Cloche en bronze et plat à offrande hindou, ainsi que deux brûle-parfum en cuivre.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 20/30 -
#363
Een lot geel koper, bestaande uit een ketel, een kolenbak, een vijzel met stamper, een lantaarn, een processielamp en een lasserstoorts.
Lot de cuivre jaune comprenant un bouilloire, un bac à charbon, un mortier et son pilon, une lanterne, une lampe de procession et une torche de soudeur.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#81
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#387
Een barokke kerkkandelaar van messing, gemonteerd op elektricitieit.
Candélabre d’église de style baroque en laiton monté en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/50 -
#693
Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.
Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300/400 -
#367
Een siervaas en een jardinière van messing, gemaakt van twee bewerkte obussen uit WOI.
Vase décoratif et jardinière en laiton formés par deux obus de la Grande Guerre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#307
Een oud koperen scheepskompas. New York.
Boussole de bateau ancien en cuivre. New York.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#965
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#982
Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.
Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#771Daum, France
Een lot kristal, bestaande uit zes aperitiefglaasjes en twee dekseldoosjes met bloemen in reliëf op het deksel. Allen gesigneerd onderaan.
Lot de cristaux comprenant six verres à apéritif et deux boîtes décorées de fleurs en relief. Chaque pièce signée sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1072Goebel
“Meisje op een hekje”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. We voegen er een engeltje met medicijn en een varbanddoos aan toe. Beide gemerkt onderaan.
“Fillette sur une grille”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot à la boîte de secours. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 40/50 -
#368
Een lot van vier lampvoeten, waarvan twee koperen, één met Delfts aardewerk en één met onyx.
Lot de quatre pieds de lampe dont deux en cuivre, un en faïence de Delft et un en onyx.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#512Mimi Vermeulen
“Drie zusters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Trois soeurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#1127
Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#897
Madonna met kind van was en textiel onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 30/50 -
#1034
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een jonge vrouw en versierd met kristallen pendeloques.
Candélabre en bronze à cinq lumières porté par une jeune femme et orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/50 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de saphirs de différentes couleurs ayant un poids total de ± 8 ct.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1800/1900 -
#516
Een gefineerde vitrinekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd landschapsdecor met personages en versierd met bronsbeslag.
Vitrine en bois de placage de style Louis XV décorée d’un paysage animé peint à la main. Montures en bronze.No longer availableDim. h: 169 cmEstimate: € 200/300 -
#226
Een Hollandse linnenkast met twee grote en twee kleine gebombeerde laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan. De sleutelgaten met been. Begin XIXe eeuw.
Lingère hollandaise ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs vers le bas et à deux portes aux panneaux vers le haut. Entrées de serrures en os. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#818
Een oude houten speculaasplank met zes figuren.
Moule à speculoos en bois avec six personnages.No longer availableDim. 42 x 11 cmEstimate: € 55/65