Similar lots by type
-
#597
“Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#612
Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200/400 -
#208
Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.
Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.No longer availableDim. Ø 32 cm`Estimate: € 420/480 -
#627
“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80/120 -
#617
“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80/120 -
#843
Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80/100 -
#603
“Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,6 cmEstimate: € 80/120 -
#607
“Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,9 cmEstimate: € 80/120 -
#618
“Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/150 -
#886
Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30/50 -
#608
Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#844
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#588
Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180/200 -
#611
Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#862
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#188
Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500/600 -
#604
Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400/600 -
#613
“Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80/120 -
#799
“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80/120 -
#600
Een lage Chinese tafel.
Une table basse chinoise.No longer availableDim. 34 x 118 x 164 cmEstimate: € 120/200 -
#615
Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180/200 -
#813
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#637
“Man met scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et parchemin”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 80/120 -
#825
Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.
Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.No longer availableDim. 96 x 106 x 42 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#228Christofle
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit groot bestek, dessertbestek, visbestek, koffielepels, eierlepels en een pollepel. Voor twaalf personen. In ménagère.
Un service à couverts en métal argenté comprenant un couvert de service, couverts à dessert, couverts à poisson, cuillères à café, cuillères à oeufs et une louche. Pour douze personnes. Le tout dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#245
Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600/700 -
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941
“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#64Salvador Dali
“De verschijning van de engel”. Litho. Draagt een handtekening en genummerd 218/300.
”L’apparition de l’ange”. Une lithographie. Porte une signature et numérotée 218/300.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#804
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.
Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.No longer availableDim. 177 x 55 cmEstimate: € 200/220 -
#86
Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#594
Een eikenhouten buffet met twee deuren en met twee laden in de gordel. Afgeronde hoeken, voluutpoten. Tijdperk Lodewijk XV.
Un buffet à deux portes et deux tiroirs dans la ceinture. Coins arrondis, pattes volutes. Période Louis XV.No longer availableDim. 97 x 57,6 x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#1
Een paar fazanten van verzilverd metaal als tafelversiering.
Une paire de faisans en métal argenté.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 30/40 -
#118
Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.
Une lampe à huile en porcelaine polychrome et laiton. Montée en lampe, la coupe est en verre de lait.No longer availableDim. ± 70 cmEstimate: € 40/60 -
#795
Een schommelpaard van gepolychromeerd hout.
Un cheval à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 100/120 -
#797
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#752Germaine Brus
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20/25