Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.

Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.

Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.
SKU: 1312160402.
Category: Kristal.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #402
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1111
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.

    Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    Een lot gekleurd kristal waaronder een Val Saint-Lambert karaf.

    Lot de cristaux de couleur dont une carafe de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #399

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een asbak en drie schalen, waarvan twee met verzilverd metalen rand. Drie gemerkt van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux incolores comprenant un cendrier et trois plats dont deux aux bords en métal argenté. Trois pièces avec la marque Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #1060

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.

    Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #408

    Een vaas van geslepen kristal.

    Vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1108
    Val St. Lambert

    Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.

    Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #958

    Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.

    Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #358
    Villeroy & Boch

    Een conische karaf van kleurloos kristal uit de reeks van Paloma Picasso. Onderaan gemerkt.

    Carafe conique en cristal incolore d’une série par Paloma Picasso. Marque au verso.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1119
    Val St. Lambert

    Een reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.

    Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #613

    Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.

    Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.

    Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #388

    Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.

    Lot de deux carafes en cristal rouge de Bohème.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #798

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wijnglazen en negen champagnecoupes.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant douze verres à eau, douze verres à vin et neuf coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1133

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #368
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt, gesigneerd van Hubert Lega en genummerd 56/250.

    Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base et signé Hubert Lega et numérotée 56/250.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #761

    Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.

    Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #808

    Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .

    Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #973
    Nachtman

    Twee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.

    Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #99
    Val St. Lambert

    Een reeks van vier rode en acht witte wijnglazen en een tafelbelletje in origineel etui.

    Suite de quatre verres à vin rouge et huit à vin blanc, ainsi qu’une sonnette de table dans son étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een lot kristal bestaande uit een lampenvoet met kap en pique-fleurs van Val-Saint Lambert en een Italiaanse schaal.

    Lot de cristaux comprenant un pied de lampe avec abat-jour et un pique-fleurs de Val Saint-Lambert et un plat italien.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #974

    Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.

    Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.

    Service de verres en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #207
    V.A. Winner (?)

    Een vaas van gesatineerd glas met een handgeschilderd decor. Gesigneerd.

    Vase en verre satiné à décor peint à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #702
    Johannes Kruijsen
    Period: 1874 - 1938

    “Zelfportret” & “Stilleven met bloemen”. Resp. Olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd.

    “Autoportrait” et “Nature-morte aux fleurs”. Huile sur toile respectivement panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 & 46 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1125
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.

    Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #764
    Matrai Vilmos
    Period: 1877 - ?

    “Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.

    “Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Eikenhouten tweedeurskast.

    Armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #745

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver bezet met gepolijste saffiercabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 6,50 ct. We voegen er een ketting bezet met lapis lazuli van zilver aan toe.

    Collier et boucles d’oreilles assorties en argent sertis de cabochons de saphir ayant un poids total de ± 6,50 ct. Nous ajoutons une chaîne en argent sertie de lapis lazuli.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #576

    Een tafelblad van hout, met het blad van schildpad en met rand in accolade. Vermoedelijk werkhuizen Franck.

    Tablette en bois, incrustée d’écaille et au bord en accolade. Probablement par Werkhuizen Franck.
    No longer available
    Dim. Ø: 76 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #241
    Fulda

    “De muziek”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    “La musique”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #744

    Een lot van 13 diverse gravures uit de XIXde eeuw.

    Lot de 13 différentes gravures du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #636

    Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.

    Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #741

    Een lot van vier verschillende glazen karaffen, waarvan drie met handgeschilderde decors.

    Lot de quatre carafes en verre dont trois aux décors peints à la main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #568
    Hermes

    Een zijden sjaaltje met een gestileerd bloemendecor. In originele doos.

    Châle en soie à décor stylisé de fleurs. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More