Other lots in this auction
-
#625Een porseleinen koffie- en theeservies met een meerkleurig bloemendecor, bestaande uit een theepot, koffiepot, melkkannetje en tien kopjes met ondertasjes. Twee kopjes met randschade.
Un service à café et à thé en porcelaine avec un décor floral multicolore, composé d'une théière, d'une cafetière, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes. Deux tasses avec rebord endommagé.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#599“Mao Xe Dong”. Een reeks van tien ingekaderde zeefdrukken naar het werk van Andy Warhol uit 1972.
Mao Tse Tung . Une série de dix sérigraphies encadrées basées sur le travail d'Andy Warhol de 1972.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 700 / 900 -
#587Een met gesneden motieven bewerkte bizonschedel.
Un crâne de bison décoré de motifs sculptés.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#364Een paar bijzetkastjes van gefineerd hout op drie gebogen en gekruiste poten en met een lade in de gordel.
Une paire de meubles d’appoint en bois plaqué sur trois pieds courbes et croisés et avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 260 / 280 -
#649Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#770Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#700Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#144Jan De BelderPeriod: °1953“Zicht op het begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een aardewerken pijp en een ebbenhouten heren- en damesbuste. We voegen er een Canadees aardewerken dekselpotje aan toe.
Lot d'art africain, composé d'une pipe en terre cuite et d'un buste masculin et féminin en ébène. Nous ajoutons un pot en terre cuite canadien avec couvercle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#35Pontiac Swiss MadeEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 16,35 gEstimate: € 240 / 300 -
#223Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.
Une paire de serre-livres décorés d'un carlin et d'un chat stylisés.No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 260 / 280 -
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80

