Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie vijfhoekige lantaarns, waarbij één kleinere. Eén grote en de kleine met één ruitje manco.

Een lot van drie vijfhoekige lantaarns, waarbij één kleinere. Eén grote en de kleine met één ruitje manco.

Un lot de trois lanternes pentagonales, une plus petite. Une grande et une petite manquent une vitre.
Dim. h: 82 & 87 cm
SKU: 2710200257.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #257
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #122
    De Neef

    “Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Portrait de femme . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #673

    Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.

    Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #612

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #468

    Een lot van drie Indische bronzen godsbeeldjes.

    Un lot de trois statues indiennes en bronze représentant des divinités.
    No longer available
    Dim. h: 10, 11 & 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #252

    Een hoge glazen stolp met tien vlinders.

    Cloche haute en verre contenant dix papillons.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #87
    Picquot Ware, England

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #383

    Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.

    Un grand nombre de timbres dans dix albums, ainsi qu'une boîte de timbres en vrac.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #100

    Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.

    Deux pièces en or jaune de 22 carats. Roi George V. Souverain d'or 1914 et 1918.
    No longer available
    Dim. 15,97 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #364

    Een paar bijzetkastjes van gefineerd hout op drie gebogen en gekruiste poten en met een lade in de gordel.

    Une paire de meubles d’appoint en bois plaqué sur trois pieds courbes et croisés et avec un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #46

    Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.

    Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. 42 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #689
    J. Megens

    “Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    “Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #4

    Een ingekaderde brief, gesigneerd door voormalig Amerikaans president Gerald Ford.

    Lettre encadrée signée par l’ancien président américain Gerald Ford.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm (kader)
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More