#686HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#435GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#522Frans Gentils“Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 90 / 110 -
#432“Vissen”. Zeefdrukken.
#505Stockman, ParisEen oude paspop op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.
#164G. Lambert“Schapen en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Moutons et poulets . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#349“Gone with the wind”. Een oude filmaffiche.
#304Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#46Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.