#232
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
#209Dis Van Raemdonck
“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 99 cmEstimate: € 400 / 600 -
#759
Main gauche van staal.
Main gauche en acier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#807Limoges
Een lot porselein met, met de hand gehoogde, bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, drie waterverdampers, een diep en een plat bord, een milieu-de-table, een pillendoosje, een vaasje, een bonbonnière en een pose-cuillere. Allen gemerkt.
#778
#488
Een Duits jagersmes met hoornen handvat. In lederen schede.
#275
#28
#219Leo Van Droogenbroeck
#378Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, respectievelijk paars en groen gekleurd in de massa en op kleurloze voet. Beide gemerkt.
#45
Boîtier d’horloge de dame art nouveau en platine serti de 18 petits diamants de taille ancienne et de lapis-lazuli.No longer availableDim. 9,88 gEstimate: € 100 / 150