Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie vintage handtassen. Slijtage.

Een lot van drie vintage handtassen. Slijtage.

Un lot de trois sacs à main vintage. Usures.
SKU: 2808180261.
Category: Mode.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #261
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #323

    Een tropenhelm. Kurk overtrokken met stof.

    Un casque colonial. En liège recouvert de tissus.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #231
    Longchamp

    Een handtas en een pochette van oranje leder. Met stofzak en in originele doos.

    Un sac à main et une pochette en cuir orange. Avec sac anti-poussière et boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #277
    Delvaux

    Een lederen pochette model “le Deux”. Met stofzak en doos.

    Une pochette en cuir, modèle “le Deux”. Avec sac à poussières et boite.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #241
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van bruin leder. Met stofzak.

    Un sac à main en cuir brun. Avec sac à poussières.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #208
    Louis Vuitton

    Een vintage beautycase.

    Un beautycase vintage.
    No longer available
    Dim. 23 x 21 x 32 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #89

    Een waaier van zwartgelakt hout en zwarte kant met een handgeschilderde afbeelding Amor en Psyche. Achter glas.

    Eventail en bois laqué noir et dentelle noire décorée d’un Amour et d’une Psyché peints à la main. Sous verre.
    No longer available
    Dim. 74 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #293

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple musicien.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.

    Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct. ajouré.
    No longer available
    Dim. 7,48 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #643

    Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotische voorstelling in reliëf van een vrouw die zich laat plezieren door een knaagdier in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant une femme qui se fait plaisir avec un rat dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #781

    Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.

    Une carafe en verre noir et brun fumé et quatre verres assortis.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #617

    Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #1

    “Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.

    “Oiseaux dans les osiers”. Oeuvre chinoise fait de brins d’herbe.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #424
    Flor De Raet

    “Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    “Intérieur de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.

    Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 200 x 134 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #192
    Rajmund Kanelba
    Period: 1897 - 1960

    “Brug over de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.

    ”Pont et la Seine”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1930.
    No longer available
    Dim. 58 x 72 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #637

    Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.

    Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #492

    “Drie personages”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening “Pistolesi”.

    “Trois personnages”. Huile sur panneau. Porte une signature “Pistolesi”.
    No longer available
    Dim. 56 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #647

    Een concentrische bal en zijn staander van gesculpteerd ivoor met een decor van draken. China, eerste helft van de XXste eeuw.

    Balles concentriques sur support en ivoire sculpté. Décor aux dragons. Chine, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 130
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More