#323Een tropenhelm. Kurk overtrokken met stof.
Un sac à main et une pochette en cuir orange. Avec sac anti-poussière et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#277DelvauxEen lederen pochette model “le Deux”. Met stofzak en doos.
Une pochette en cuir, modèle “le Deux”. Avec sac à poussières et boite.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#241Delvaux, BruxellesEen handtas van bruin leder. Met stofzak.
#208Louis VuittonEen vintage beautycase.
#89Een waaier van zwartgelakt hout en zwarte kant met een handgeschilderde afbeelding Amor en Psyche. Achter glas.
Eventail en bois laqué noir et dentelle noire décorée d’un Amour et d’une Psyché peints à la main. Sous verre.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 120 / 200
#75Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.
#643Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotische voorstelling in reliëf van een vrouw die zich laat plezieren door een knaagdier in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant une femme qui se fait plaisir avec un rat dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120 / 200 -
#781Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.
#1“Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.
“Oiseaux dans les osiers”. Oeuvre chinoise fait de brins d’herbe.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#492“Drie personages”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening “Pistolesi”.
#647Een concentrische bal en zijn staander van gesculpteerd ivoor met een decor van draken. China, eerste helft van de XXste eeuw.
Balles concentriques sur support en ivoire sculpté. Décor aux dragons. Chine, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 100 / 130