#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#89Charles Melikoff
“Gitane”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
”Gitane”. Huile sur panneau. Panneau fissuré.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Raynaud, Limoges
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#132
“Heilige maagd”. Olieverf op doek. Gerestaureerd en herdoekt. XVIIIe eeuw.
”Sainte Vièrge”. Huile sur toile. Restaurée et a été retoilée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#308Fidelio, Napoli
Een mandoline, afgewerkt met schildpad.
#477
Een design vaas in kleurloos kristal. Jaren ‘70.
#797
Een paar vol messingen potten met Chinese leeuwenkoppen.
#907
Een messingen bel met wandbevestiging.
#887
Luchtertje met kristallen hangertjes en gelakte metalen roosjes.
#478
Een vaas van kleurloos halfkristal met een gesatineerd decor van vogels.
#345
#314
Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80