Other lots by Vandersteen
#397Willy Vandersteen
“De stemmenrover”. Een stripboek van Suske en Wiske.
#341Willy Vandersteen
Een lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
#68Willy Vandersteen
Een lot van 55 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40/50
#393
Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.
#8Bob De Moor
“De raadselachtige Mr. Barelli”. Eerste uitgave. Ed. Lombard, 1956.
”De raadselachtige Mr. Barelli”. Première édition. Ed. Lombard, 1956.No longer availableEstimate: € 20/25
#637
”Sage et enfant”. Un groupe en ivoire polychrome sculptée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#154Leon LommaertPeriod: 1904-1978
#336
#237
#519
Lot gravures: C. Marstboom. “Kathedraal van Antwerpen”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Joris Minne. “Zonder titel”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat (ingelijst, 19 x 14,5 cm). Kunstmap, “De Parochie van Miserie” door J. Wilms. 5 linosnede door E. Ausloos. Ed. Krylos 1974. In-folio.
Un lot de gravuresC. Marstboom. “Cathédrale d’Anvers”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.Joris Minne. “Sans titre”. Une gravure sur bois. Signée hors planche. (encadrée, 19 x 14,5 cm).Portefeuille, “La Paroisse de la Misère” par J. Wilms. 5 linos par E. Ausloos. Ed. Krylos 1974. In-folio.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#230
#562
”Baigneurs à la mer”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘ Regaut’.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 200/250 -
#783
Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof in cartouches op een achtergrond van bloemen en perziken. Eén gemerkt onderaan.
Une paire de vases en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages à la cour en cartouches sur fond de pêches et fleurs. Un avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#557
Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990
“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#92Octavius Thomas ClarkePeriod: 1850 - 1921.
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60/80