Similar lots by type
-
#481
Een zilveren dekseldoosje, versierd met geëmailleerde motieven en bloedkoraal. Berberwerk, XIXe eeuw. +/- 755 g Bruto. Met bijbehorend lepeltje.
Boîte couverte en argent décoré d’émail et de corail rouge. Travail Berbère, XIXe siècle. ± 755 g brut. Avec cuillère assortie.No longer availableDim. 8 x 16 x 10 cmEstimate: € 200/300 -
#577
Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#477
Een zilveren doosje met gegalbeerd deksel, versierd met geëmailleerde details en afgewerkt met bloedkoraal. Berber werk, XIXde eeuw. +/- 690 g Bruto.
Boîte en argent à couvercle galbé décorée d’émail et de perles de corail rouge. ± 690 g brut.No longer availableDim. 10 x 14 x 9 cmEstimate: € 200/300 -
#138
Een vierdelig koffie- en theestel van 800 ‰ zilver met houten handvatten en op een verzilverd dienblad.
Service à café et thé en argent 800‰ aux anses en bois. Sur un plateau en métal argenté.No longer availableDim. 2482,16 g brutEstimate: € 900/1200 -
#747
Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.
Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 200/240 -
#218
Een zilveren bestek voor twaalf personen: 12 grote en 12 kleine lepels, 12 grote en 12 kleine vorken, een serveervork en-lepel. Keuren van Amsterdam 1844, 1e gehalte (934‰) en makersmerk van Hendrik Helweg. En dienlepels met vergelijkbaar motief: een gebakschep, tweede gehalte, datumletter b voor 1861, maker V.H. en verder Nederlandse merken van 1921, 1927, 1928. Bovendien een kleine lepel gemerkt J.B. Landry (Parijs, 1833-1856), een toeristisch lepeltje gemerkt Sterling met afbeelding van Moun(..)
Couvert en argent massif pour douze personnes: 12 grandes et 12 petites cuillères, 12 grandes et 12 petites fourchettes, une fourchette et une cuillère de service. Poinçons d’Amsterdam 1844, 1e titre (934‰) et orfèvre Hendrik Helweg. Des cuillères de service aux motifs semblables: une pelle à tarte, deuxième titre, lettre date B pour 1861, orfèvre V.H. et puis des marques des Pays-Bas pour 1921, 1927, 1928. En plus une petite cuillère aux poinçons de J.B. Landry (Paris 1833-1856), une petite cui(..)No longer availableDim. 3923,65 gEstimate: € 2400/3000 -
#457
Twee zoutvaatjes en een mosterdpotje van zilver en met glazen binnenbakjes. 812‰. Gemerkt ‘DF’.
Deux salières et un moutardier en argent et aux récipients en verre. 812‰. Marque DF.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#243
Een zilveren roomkannetje en zoutvat met glazen recipiënt in Empirestijl. De laatste met Belgische keuren tussen 1814 en 1831 namelijk tweede gehalte(833‰) en een garantiekeur.
Crémier en argent massif et salière en argent aux récipient en verre de style Empire. Ce dernier aux poinçons belges pour 1814-1831, deuxième titre (833‰) et poinçon de garanti.No longer availableEstimate: € 180/200
Other lots in this auction
-
#112Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963
“Havenzicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#355
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#103Simousin
Een hert en een hertenkalf van donkergepatineerd metaal op een sokkel van zwart marmer en onyx in art decostijl.
Cerf et veau en métal à patine foncée sur socle en marbre noir et onyx. De style art déco.No longer availableDim. b: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#643
Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300/500 -
#336
Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit twee bergères en een tweezitsbank in Lodewijk XV-stijl.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé deux places et deux bergères de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#298Kaiser
Een paar balustervazen van meerkleurig porselein, versierd met een Nankingdecor van paradijsvogels en bloemen.
Paire de vases balustres en porcelaine polychrome décorés d’oiseaux du paradis sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/80 -
#150
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een smaragd van ± 3 ct. Art deco.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif art déco serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une émeraude de ± 3 ct.No longer availableDim. 24,60 gEstimate: € 900/1000 -
#316Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#641
Een XIXe eeuws geweer met vuursteenslot van het voorlaadtype. Gemerkt.
Fusil à silex du XIXe siècle, chargeur frontal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#388
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een gegoten adelaar, een geslepen bloemenvaas van Cristal d’Arques en een siervaas op voet van Val St. Lambert.
Lot de cristaux incolore comprenant un aigle, un vase taillé de Cristal d’Arques et un vase sur piédouche à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#620
Een dessertservies, bestaande uit 12 koppen met onderschoteltjes en twaalf dessertborden van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt “Royal Albert Bone China”. We voegen er achttien grote borden met bloemendecor aan toe. Gemerkt “Limoges PP”.
Service à dessert comprenant 12 tasses et soucoupes et douze assiettes à dessert en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base: “Royal Albert Bone China”. Nous ajoutons dix-huit grandes assiettes à décor de fleurs. Marque “Limoges PP”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#259Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Zomerse zondag te St. Anneke”. & “Oud St. Anneke”. Twee etsen. Gesigneerd en de tweede genummerd 22/35 buiten de plaat.
“Zomerse zondag te St. Anneke” et “Oud St. Anneke”. Deux eaux-fortes. Signées et la deuxième numérotée 22/35 hors planche.No longer availableEstimate: € 40/50