Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.

Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.

Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.
SKU: 0202160697.
Category: Textiel.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #697
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #583
    Schildpad

    Een meisjespop. Genummerd 64.

    Poupée féminine. Numéro 64.
    No longer available
    Dim. L: 65 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #547

    Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.

    Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.
    No longer available
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #578
    Leontine Craane

    Een lichtbruine beer. Genummerd 19.

    Ours en peluche brune claire. Numéro 19.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #573
    Leontine Craane

    Een donkerbruine beer. Genummerd 22.

    Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #171

    Een miniatuur met een romantische scène op ivoor in benen lijstje..

    “L’amant”. Miniature romantique sur ivoire. Cadre en os. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 10 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #663

    Twee diverse vintage handtassen.

    Deux sacs à main différents. Vintage.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #581
    Steiff

    Een licht bruine beer. Elmar nummer 32.

    Ours en peluche brune claire. Elmar numéro 32.
    No longer available
    Dim. L: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #116

    Een breakfrontbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee maal drie deuren. Afgeronde hoeken. Tijdperk Victoria.

    Bibliothèque en acajou au corps avancé. Trois portes vitrées, trois portes pleines. Coins arrondis. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. 210 x 198 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #394
    Richly

    “Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.

    “Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529

    Een Chinees kalligrafisch gedicht op rijstpapier.

    Poème chinois calligraphié sur papier de riz.
    No longer available
    Dim. 70 x 35 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #653

    Een erotische netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Netsuké érotique en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 6 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #93
    Val St. Lambert

    Een reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #114

    “Veenlandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #189
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #133

    Een mandje en een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. De tweede gemerkt Val St. Lambert.

    Petit panier et un vase en cristal taillé colorés rouge dans la masse. Le second marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #452

    “Naakt koppel”. Olieverf op doek. Russische school.

    “Couple nu”. Huile sur toile. Ecole russe.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #840
    Val Saint-Lambert

    Zeer mooie en grote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gegraveerd merk.

    Très grande coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque gravée sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #113

    Een lot roze opaalglas, bestaande uit een parfumverstuiver, twee vazen en een coupe op voet en een drageoir.

    Lot d’opaline rose comprenant un vaporisateur à parfum, deux vases et une coupe sur piédouche et un drageoir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #719
    Jules De Cort

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More