Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van elf kleurloos glazen vazen op voet.

Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.

Un lot de onze verres sur pied en verre.
SKU: 1012190328.
Category: Glaswerk.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #328
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #43

    Een art deco vaas van Booms glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Un vase Art-Déco en verre de Boom, décoration peint à la main de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #419

    Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.

    Un lot de cinq boules de sorcière de divers formats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #337

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #457

    Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.

    Une coquille en verre Murano.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #427

    Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.

    Un lot de quinze pots de pharmacie différents en verre ambre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #417

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #403

    Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.

    Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #523

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre polychrome Murano.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #508

    Een vaas van rood Muranoglas.

    Un vase en verre rouge Murano.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #744

    Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

    Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #207

    Een paar Empire siervazen van porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap op vergulde fond.

    Une paire de vases en porcelaine, personnages et paysage sur fond doré. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #344

    Een ovale lijst met bloemenkant.

    Un cadre ovale à rebord fleuri.
    No longer available
    Dim. 66 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #579

    “De stokers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les chauffeurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #713

    Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.

    Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.
    No longer available
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #291
    Maëlzel Paquet

    Een metronoom in Braziliaans rozenhout. Omstreeks 1846.

    Un métronome en bois de rose brésilien. +- 1846.
    No longer available
    Dim. h 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.

    Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #447

    Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.

    Une série de quatre chaises sculptées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #584

    Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.

    Une petite chaise à revêtement en tissu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #409

    Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.

    Une table violon en acajou sur pied central.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #79
    De Pooter

    “The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More