Similar lots by type
-
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#403Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 32 / 36 -
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
Un lot de quinze pots de pharmacie différents en verre ambre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre polychrome Murano.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
Une coquille en verre Murano.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#508Een vaas van rood Muranoglas.
Un vase en verre rouge Murano.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43Een art deco vaas van Booms glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Un vase Art-Déco en verre de Boom, décoration peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 30 -
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
Un lot de cinq boules de sorcière de divers formats.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#337Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.
Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.No longer availableDim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300 / 500 -
#435Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,22 ct. H. SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct. Couleur H. SI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#115Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,05 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 8,63 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#55Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen bezet twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Deux différentes boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#755Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#272“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux glaïeuls”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#559“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 9/30 hors planche.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#719André GoezuPeriod: °1939“Personages met paard”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 91/100 buiten de plaat.
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Leon EngelenPeriod: °1943“Boer met geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met begeleidend boek met daarin het handgeschreven certificaat van de kunstenaar.
”Fermier et chèvres”. Huile sur toile. Signée. Avec livre accompagnant avec une dédicace et certificat par l’artiste.No longer availableDim. 80 x 100Estimate: € 1200 / 1400 -
#137Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
Un lot de couverts en argent, comprenant des petites cuillères et cuillères à glace.No longer availableDim. 650 gramEstimate: € 130 / 150 -
#292Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#689Twee Chinese zeefdrukken met telkens drie afbeeldingen van spelende kinderen.
Deux sérigraphies de Chine à trois représentations d’enfants qui jouent.No longer availableDim. 76 x 26 cmEstimate: € 80 / 90

