Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.

Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.

Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.
Dim. H:9-15cm
SKU: 2709220652.
Category: Aardewerk.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #652
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #111

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #248
    Makkum

    Een grote en een kleine schotel van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt. Randschilfer aan de grote schotel.

    Un grand et un petit plat en faïence multicolore. Les deux marqués. Eclat de bordure sur la grande soucoupe.
    No longer available
    Dim. Ø:23x31cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #549

    Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.

    Une table basse en bois laqué noir, décorée de pierre dure sous verre.
    No longer available
    Dim. 95x56x47cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #3

    Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee kleine en een groter vaasje, een potje, een kleine asbak en een pique-fleurs. We voegen er een vaasje van Bergen aan toe.

    Lot de poterie de Gouda, composé de deux petits et d'un plus grand vase, d'une jarre, d'un petit cendrier et d'un pique-fleurs. Nous ajoutons un vase de Bergen.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Een paar zeshoekige vazen van Satsuma-aardewerk, versierd met decor van figuren. Begin XXe eeuw.

    Paire de vases hexagonaux en faïence de Satsuma, à décor de personnages. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #263

    Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.

    Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #360

    Een lot van drie antieke Hollands aardewerken borden, waarbij één met blauw bloemendecor en gele rand, één naar Chinees voorbeeld en één met meerkleurig bloemendecor. Laatste met haarscheur.

    Lot de trois assiettes anciennes en faïence hollandaise, une à décor floral bleu et bord jaune, une d'après un exemple chinois et une à décor floral multicolore. Le dernier avec une fêlure capillaire.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 34
    Estimate: € 30 / 50
  • #674

    Twee vintage geglazuurd aardewerken vaasjes met vergulde binnenrand. Zonder merk.

    Deux vases vintage en terre vernissée à rebord intérieur doré. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #610

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).

    Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #637
    Peter Ipsen

    Een vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.

    Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #350

    Een kleine zakhorloge van 800‰ zilver met polsband en een zakhorloge van 800‰ zilver met ketting. We voegen er een zakhorloge en spiegeltje met ketting aan toe.

    Une petite montre de poche en argent 800‰ avec bracelet et une montre de poche en argent 800‰ avec chaîne. Nous ajoutons une montre de poche et un miroir avec chaîne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #547

    Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24,5 & 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #165

    Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #331
    Western Germany

    Een grote vaas van aardewerk.

    Un grand vase en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #342

    Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.

    Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm (50cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #349

    Een peper- en zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk, getooid met een papegaai. XVIIIe eeuw.

    Une salière et une poivrière en faïence française multicolore, à décor d'un perroquet. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #147
    Royal Dux

    Een siercoupe in zachte pasta, gevormd door een schelp, getooid met een paar badende dames. Gemerkt met roze driehoek.

    Une coupe décorative en pâte tendre, formée par un coquillage, ornée de quelques baigneuses. Marqué du triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #551

    Een reeks van 36 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Un ensemble de 36 assiettes en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #630

    Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.

    Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #373
    Le Dauphin, France

    Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #351

    Drie stuks meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een vaasje met bloemendecor in reliëf, een schenkkan met decor van tulpen en een sierjardinière in de vorm van een zwaan. Laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.

    Trois pièces en faïence émaillée multicolore, composées d'un vase à décor floral en relief, d'une cruche à décor de tulipes et d'une jardinière décorative en forme de cygne. Le dernier avec très petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 19, 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #437
    Paul Sersté

    “Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.

    "Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #87
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.

    Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #181

    Een witgepatineerd vogelbad van gietijzer. Versierd met twee drinkende vogeltjes.

    Bain d'oiseau en fonte patiné blanc. A décor de deux oiseaux buveurs.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #104

    Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.

    Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.
    No longer available
    Dim. 97 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #265

    Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.

    Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #16

    Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 47 x 107 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59
    Constant De Swerts

    “Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.

    "Vase aux fleurs de paille". Une aquarelle. Signée et datée 1954.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een grote rechthoekige salontafel.

    Une grande table basse rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 100 x 160 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #266

    Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.

    Cabinet à deux portes en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 85 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #134

    Een ingelijste XIXe eeuwse supraporta met een voorstelling van engeltjes in grisaille. Olieverf op doek.

    Une supraporta encadrée du XIXe siècle représentant des anges en grisaille. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 69 x 103 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #206

    Een art deco Afrikaans hardhouten kastje met twee laden en bergvakken onder een deksel. Met ingelegde naam “Pauline”. Belgisch Congo, jaren ‘30.

    Une armoire art déco en bois dur africain avec deux tiroirs et des compartiments de rangement sous un couvercle. Avec le nom incrusté "Pauline". Congo belge, années 1930.
    No longer available
    Dim. 62 x 62 x 42 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #511

    Glasservies van amberkleurig kristal.

    Service à verres en cristal de couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #402

    Een reeks van zeven vintage kunstfoto’s met de zeven hoofdzonden als thema.

    Une série de sept photographies d'art vintage sur le thème des sept péchés capitaux.
    No longer available
    Dim. 37x60cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More