#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#272Mathis Jean-Jacques"Avant-L'orage", olieverf op doek, gesigneerd. gedateerd 1933.
"Avant-L'orage" (Before the storm), oil paint on canvas, signed, dated 1933.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#334Ferdinand, Jean Lucini"Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.
"The Departure". Color lithograph. Signed.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
A pocket watch with a horse on the back, with watch chain and key.No longer availableEstimate: € 100 / 120