Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van handgeblazen kerstornamenten in de vorm van figuren o.a. vogels, huisjes en kerstmannen. +- 16 stuks

Een lot van mondgeblazen kerstornamenten in de vorm van figuren o.a. vogels, huisjes en kerstmannen. +- 16 stuks.

A lot of blown Christmas ornaments in the shape of various figures, including birds, houses, and Santa Clauses. Approx. 16 pieces.
SKU: 2908230371.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #627

    Een gekleurd glasservies met vergulde randen.

    A colorful glass dinnerware set with gilt edges.
    No longer available
    Dim. H: 8-18 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #478
    Alfons Van Meirvenne

    “Familie met het heilig hart.” Een terra-cotta beeld.

    "Family with the Sacred Heart." A terra-cotta sculpture.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #496

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 125 x 82cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #763

    Drie diverse glazen vazen en een dito blauwe coupe.

    Three assorted glass vases and a blue equivalent coupe.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299
    J. Foltier

    Gestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.

    Stylized Village View, mixed media with watercolor on paper, dated 1974.
    No longer available
    Dim. 42.5 x 56 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #379

    Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.

    Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.
    No longer available
    Dim. h 63 x b 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #796

    Een pianostoeltje met lederen zitting.

    A piano stool with leather seat.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #564

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

    Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #423

    Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #419

    “Vogel en fruit”. Een paar schilderingen, olieverf op paneel. Eind 19e eeuw.

    "Bird and fruit". A pair of paintings, oil on panel. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 22 x 40cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #637

    Een lot speksteen en jade.

    A lot of soapstone and jade.
    No longer available
    Dim. H: 8-20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More