#298Fischers LieblingsklangeEen houten Citer of Zither, omgebouwd tot luidspreker.
A wooden citer, converted to a loudspeaker.No longer availableDim. 55 x 44cmEstimate: € 45 / 55 -
#324Van HemeldonckBloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.
#742Jef VaesEen tekening getiteld ‘ontmoeting en tegemoetkoming’, gesigneerd Jef Vaes.
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100 -
#18Een paar zwart marmeren boeksteunen met vogel ornament.
#169Hendrik Vader“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bringing in the catch" Oil painting on canvas, signed.No longer availableDim. 80 x 120cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#377Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versierigen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.
Crucifix made of twisted pearwood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#9Jan KokEen paar winterzichtjes, olieverf op paneel, gesigneerd.
#664Pol MaraPeriod: 1920-1998“Vrouw met bandana”. Een mixed print op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/100.
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
A set of 2 Japanese paintings on silk depicting bonsai trees in cloisonné pots.No longer availableDim. h 34 x b 38 cmEstimate: € 30 / 40