#733Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
A Chinese baluster vase made of multi-colored porcelain with a decor depicting characters in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#568Een grote gietijzeren tuinvaas.
#325‘Paardensport’, een oude panoramische litho, draagt de naam Stassinet.
#441RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1662-1761. Periode ‘70-’72.
A lot of 100 vintage Robbedoes (Spirou) weekly magazine issues. Numbers 1662-1761. Period '70-'72.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#387Een verzameling van 12 militaire insignes, koper, metaal en zilver, U.S., Canada e.d., ‘44-’45, Camp Top Hat L.O.
A collection of 12 military insignias, copper, metal, and silver, U.S., Canada, etc., '44-'45, Camp Top Hat L.O.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#358Een vintage Looza Fruit Juice lichtreclame.
A vintage Looza Fruit Juice light sign.No longer availableDim. 30 x 62 x 9 cmEstimate: € 40 / 60