Other lots in this auction
-
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
An 18 carat yellow gold pocket watch.No longer availableDim. bruto: 32,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#262‘De Vlucht’, olie op paneel in opzichtige vergulde kader met de voorstelling van een koets beschermd door 2 soldaten. Draagt handtekening.
'The Escape', oil on panel in an ornate gilded frame, depicting a carriage protected by 2 soldiers. Bears a signature.No longer availableDim. h 15 x b 24 cmEstimate: € 150 / 250 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#306Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.
A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.No longer availableDim. 43 x 120 x 60cmEstimate: € 200 / 240 -
#684“Landschap in avondrood”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan onduidelijk gesigneerd, mogelijk “L Michel 72”
"Landscape at Sunset". A painting, oil on panel. Faintly signed at the bottom, possibly "L Michel 72".No longer availableDim. 34 x 29cmEstimate: € 25 / 30 -
#281Een lot kunstboeken, bestaande uit; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Kunstschatten.
A lot of art books, consisting of; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Art Treasures.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 150 / 200 -
#444Een ovalen geslepen spiegel in vergulde kader m strik en guirlandes.
An oval cut mirror in a gilded frame with a bow and garlands.No longer availableDim. h 55 x b 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Een houten vitrinekast, 1 deurs met 2 glazen zijden. Vergulde messing ornamenten.
A wooden display cabinet, 1 door with 2 glass sides. Gilt brass ornaments.No longer availableDim. 150 x 67 x 33cmEstimate: € 180 / 240 -
#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#634Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
"Starr .44 Percussion revolver 1876". A painting, watercolor on paper, signed "Laeremans".No longer availableDim. 23 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#238Compte D’Artois LimogesEen handbeschilderd Limoges porselein servies. Medio ‘50, gesigneerd D’Artois. 66 stuks, 5-tal kopjes met lichte breuklijn en enkel bordje met schilferschade aan de rand.
A hand-painted Limoges porcelain dinner set. From the mid-1950s, signed D'Artois. 66 pieces, including 5 cups with a slight crack and only one plate with chipped damage on the edge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#632M. ChagallAffiche van Galerie Maeght, juni-juli 1962, gepubliceerd door Mourlot.
Poster from Galerie Maeght, June-July 1962, published by Mourlot.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 40 / 60

