#627Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#478Alfons Van Meirvenne“Familie met het heilig hart.” Een terra-cotta beeld.
"Family with the Sacred Heart." A terra-cotta sculpture.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#763Drie diverse glazen vazen en een dito blauwe coupe.
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#379Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216H. De Cuyper“Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.
"Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#796Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#419“Vogel en fruit”. Een paar schilderingen, olieverf op paneel. Eind 19e eeuw.
#637Een lot speksteen en jade.
A lot of soapstone and jade.No longer availableDim. H: 8-20 cmEstimate: € 40 / 50