#272Mathis Jean-Jacques"Avant-L'orage", olieverf op doek, gesigneerd. gedateerd 1933.
"Avant-L'orage" (Before the storm), oil paint on canvas, signed, dated 1933.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#270Een halssnoer van Keshi parels en een parelarmband.
A necklace of Keshi pearls and a pearl bracelet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#16Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
Deux lions héraldiques en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#160Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 900 / 1000 -
#292Gustave Albert CatoirHoevezicht met kippen, olieverf op doek. Kleine schade aan het doek bovenaan en rechterkant. Gesigneerd.
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#627Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45