Other lots in this auction
-
#339
Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.
Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#522
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#193
Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.
Buffet de chasse à usétagère somptueusement sculpté. Deux portes à panneaux et deux tiroirs en bas. Le tout décoré de têtes de lion, de fleurs et de butin de chasse.No longer availableDim. 223 x 153 x 64 cmEstimate: € 350 / 500 -
#343
Een vierdelig toiletgarnituurtje van geslepen blauw en kleurloos kristal.
Un nécessaire de toilette quatre pièces en cristal bleu taillé et incolore.No longer availableDim. h: 3 - 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223
“Moeder Gods van Tikhvin”. Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
Mère de Dieu de Tikhvine. Une petite icône avec riza en argent. 925/1000.No longer availableDim. 15 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#550
Een eikenhouten staande klok in Bretoense stijl met gebeeldhouwde bloemen- en plantenmotieven.
Une pendule en chêne de style breton avec des motifs floraux et végétaux sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#633
“Gewonde leeuwin”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd “Valton”.
Lionne blessée. Une statue en plâtre patiné. Signée Valton.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173
“Het liefdeskoppel”. Twee bronzen beelden met donker patina naar werken van Mathurin Moreau.
Le couple amoureux. Deux statues en bronze à patine sombre d'après les oeuvres de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 57 & 61 cmEstimate: € 500 / 700 -
#521
Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
Un lustre en laiton avec trois abat-jours satinés et coupe centrale.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#240
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met vier briljantjes en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 K serties de quatre diamants et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#430
Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
Une boîte à cigarettes en bois et argent avec un pendentif et six cuillères.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#358Wiskemann
Een lot van twee schalen en twee kommen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Lot de deux plats et deux bols en métal argenté. Marqué en bas.No longer availableDim. b: 15 - 32 cmEstimate: € 25 / 35