#443
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#68Yashica
Een Electro 8 filmcamera. In originele tas en met statief.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#205
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 300/400 -
#294Raymond DierickxPeriod: 1904 - 1981
Paysage brabançon & Ferme dans un paysage. Resp. Huile sur toile et sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 33 & 28 x 35 cmEstimate: € 300/400 -
#604
“Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.
Randonneur dans une allée enneigée. Huile sur toile. Monogrammée C. H, Anvers.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#100Mora Chronometre
Een 18 K geelgouden zakhorloge. In origineel etui.
Une montre de poche en or jaune 18 carats. Dans son écrin d'origine.No longer availableDim. bruto: 70,34 g Ø 5 cmEstimate: € 500/600 -
#348
Een jacquetbak.
Une robe du matin.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 25/35 -
#463
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#495
Een Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt.
#489
“Polka dot”. Inkt op papier.
#249M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60/80