Similar lots by type
-
#594Leopold Schmutzler
“Het kinderkoor”. Een litho. Gesigneerd binnen de plaat. In oorspronkelijke lijst (kleine letsels).
“Le Choeur d’enfants”. Une lithographie signée dans la planche. Avec encadrement original (petits dégâts).No longer availableDim. 57 x 87 cmEstimate: € 60/100 -
#460
“Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.
“Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.No longer availableDim. 49 x 59 & 49 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#589
“Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Drie oude prenten, waarbij de laatste twee uit de reeks “Les étapes de Napoléon” en resp. gedateerd 1802 & 1810.
“Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Trois estampes anciennes, dont les deux dernières de la série “Les étapes de Napoléon” et resp. datées 1802 & 1810.No longer availableDim. 54 x 89 & 74 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#675Lucas Vorsterman
“De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.
“L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.No longer availableDim. 58 x 43,8 cmEstimate: € 60/100 -
#609Miro
“Compositie”. Een lithografie. Niet gesigneerd.
“Composition”. Lithographie. Sans signature.No longer availableDim. 31 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#730
Twee ovale litho’s uit de XIXde eeuw. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” en J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. In oorspronkelijke vergulde lijst.
Deux lithographies ovales du XIXième siècle. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” et J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. Avec encadrements dorés d’origine.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#224P. Alechinsky
“Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.
“Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 50/70 -
#599
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne naar Nicolas Poussin. Een gravure in twee delen, enkele vochtvlekken.
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne d’après Nicolas Poussin. Une gravure en deux parties, quelques taches d’humidité.No longer availableDim. 58 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#219Appel
Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 64 cmEstimate: € 20/30 -
#2
Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.
Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.No longer availableDim. 33,5 x 22,5Estimate: € 40/60 -
#222P. Alechinsky
“filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.
“filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.No longer availableDim. 59 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#14
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#229Panamarenko
“Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.
“Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 46 x 59 cmEstimate: € 40/50 -
#735Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters Leielandschap”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 136/350 buiten de plaat.
“Paysage hivernal de la Lys”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 136/350 hors planche.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 70/90 -
#656
Een paar gravures met scènes uit de Napoleontische oorlogen. In XIXde eeuwse lijsten. “La Bataille de Jéna” naar Vernet en een andere.
Une paire de gravures représentant des scènes de la guerre Napoléonesque. Avec encadrements du XIXième siècle. “La Bataille de Jéna” et une autre gravure.No longer availableDim. 46 x 65,5 cmEstimate: € 200/240 -
#750
Een oude reproductie van een XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen. Vochtschade.
Une ancienne reproduction du XVIIième siècle représentant la rade d’Anvers. A subi des dégâts d’eau.No longer availableDim. 48 x 126 cmEstimate: € 5à/80 -
#604
Drie gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman naar Rubens. “De Aanbidding der Herders” en “De Aanbidding der Wijzen” 1620 (58 x 44 cm). In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels).
Trois gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman d’après Rubens. “De Adoration des Bergers” et “L’adoration des Rois” 1620 (58 x 44 cm). Avec encadrements du XIXième siècle. (petits dégâts).No longer availableEstimate: € 120/180 -
#680
Drie gravures: Pitre Martenasie naar A. Lens “Eteocles”. Ed. te Antwerpen 1774 (43 x 56 cm). Jacques Philippe Le Bas naar David Teniers “Retour de Guinguette” (36 x 46 cm). Aliemet. “St. Charles Borommé, Cardinal et Archevèque de Milan” (65 x 47 cm).
Trois gravures:“Pitre Martenasie” d’après A. Lens “Eteocles”. Ed. à Anvers, 1774 (43 x 56 cm). “Le Bas” de Jacques Philippe d’après David Tenier :“Retour de Guinguette” (36 x 46 cm). Aliemet. “St. Charles Borommé, Cardinal et Archévêque de Milan” (65 x 47 cm).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#408Ron Van Eycke
Een lot van vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 20 exemplaren.
Un lot de quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 20 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#696
Twee gravures: Nico Ryckemans naar Rubens “De aanbidding der Wijzen” . Paulus Pontius naar Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.
Deux gravures: Nico Ryckemans d’après Rubens “L’Adoration des Mages” .Paulus Pontius d’après Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.No longer availableDim. 59 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#695
Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.
Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#670David Teniers
Serie van vier gravures door Jacques Philippe Le Bas naar David Teniers. In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3e Fête Flamande”. “4e Fête Flamande”. Teksten van C. Moraine.
Une série de quatre gravures par Jacques Philippe Le Bas d’après David Teniers. Avec encadrements du XIXième siècle (petits dégâts). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3ième Fête Flamande”. “4ième Fête Flamande”. Textes de C. Moraine.No longer availableDim. 57 x 75 cmEstimate: € 400/600 -
#705
John Burnet naar David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” en “The Letter of Introduction”. Twee gravures in oorspronkelijke lijst.
John Burnet d’après David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” et “The Letter of Introduction”. Deux gravures dans leurs encadrements d’origine.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#418Colen
Vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 200 exemplaren.
Quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 200 exemplaires.No longer availableEstimate: € 40/45
Other lots in this auction
-
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants princesse ayant un poids total de ± 0,40 ct. et des diamants baguette ayant un poids total de 0,40 ct.No longer availableDim. 3,29 gEstimate: € 500/600 -
#27
Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#267Leopold Van Esbroeck
“Poserend naakt.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Nu posant”. Une statue en terre cuite. Porte un monogramme.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40/60 -
#394Jules Van Ael
“Hoevezicht.” en “Weidezicht”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een litho ‘Zoete Vaart’ aan toe.
“Paysage Fermier” & “Paysage de prairie”. Deux eaux-fortes, signées hors planche. Nous ajoutons une lithographie: “ Zoete Vaart”.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#179
“Maria Magdalena”. Olieverf op paneel .Een XIXe eeuwse kopie naar een werk van Quinten Matsijs.
“Marie Madeleine”. Huile sur panneau. Copie du XIXe siècle d’un tableau par Quinten Matsijs.No longer availableDim. 38 x 26,5 cmEstimate: € 200/300 -
#529Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“De Schelde en de stad”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.
“L’Escaut et la ville”. Eau-forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.No longer availableDim. 37 x 66 cmEstimate: € 50/100 -
#402Julien Severin
Een Ex Libris met een haas en twee kleine etsjes met winterse zichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Un Ex Libris avec un lièvre et deux petites gravures avec des paysages hivernaux. Tous signés hors planche.No longer availableDim. 10 x 7,5 cmEstimate: € 30/40 -
#591
Een grote buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor met negen perziken. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine chinoise polychrome a décor aux neuf pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 800/850 -
#775
Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, bruine lederen band.
Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, reliure en cuir brun.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#104
Een waaier van ivoor en lintkant. XIXde eeuw.
Un éventail en ivoire et col de dentelle. XIXième siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 75/90 -
#1
“Chant Eclair.” Een waterkan in de vorm van een haan van polychroom aardewerk. Gemerkt en genummerd.
“Chant Eclair”. Verseuse en forme de coq en faïence polychrome. Marque et numéro.No longer availableDim. h:35 cmEstimate: € 40/50 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van 1,23 ct. VVS 1. H.R.D. certificaat.
Une bague en or 18 ct. sertie d’un solitaire de 1,23 ct. Avec certificat VVS 1 H.R.D.No longer availableDim. 16,61 gEstimate: € 4000/4500