#202Eugène Van Mieghem
“Zicht op de jachthaven te Antwerpen. Olieverf op paneel.
“Vue du port de plaisance d’Anvers”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 400/600 -
#690Ecuador Valdivia
Een archeologische object. Ter plaatse aangekocht.
Objet archéologique. Acheté sur place.No longer availableDim. H: 9,5 cmEstimate: € 100/200 -
#372
“Zomer op het land”, “Straatscène” en “Besneeuwde hooimijt”. Drie olieverfschilderijen, waarvan twee op doek en het laatste op paneel.
“Paysage estival”, “Scène de rue” et “Meule de foin sous la neige”. Trois peintures sur toile et sur panneau.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1037
Gebeeldhouwde eikenhouten spiegel met een rocaille getooid. XIXde eeuw.
Miroir en chêne sculpté surmonté d’une rocaille. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 50/100 -
#233
Een Heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Frankrijk, XVIIIe eeuw. Hoofd gerestaureerd.
Saint Jean-Baptiste en bois polychrome. France, XVIIIe siècle. Tête restaurée.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#739
Een kalligrafische plaat, daterend van 1922 en een Chinese aquarel met vogels op een besneeuwde tak.
Une planche calligraphique datée 1922 et une aquarelle chinoise représentant des oiseaux sur une branche enneigée.No longer availableDim. 15 x 33,4 & 31 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#89Limoges, France
Een lotje meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een bord, een asbak, een dekseldoosje op poten en een zeshoekig kommetje.
Lot de porcelaines polychromes et dorées comprenant une assiette, un cendrier, une boîte couverte sur pieds et un petit bol hexagonal.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#271
“Moeder met dieren en kinderen”. Een groep van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt. Napels.
#678
“Vrouw met waaier.” Een ivoren netsuke.
#800
Twee halssnoeren van verschillende half edelstenen, larimar en jasper.
#319
“Landschap met molen in de verte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableEstimate: € 40/60