Similar lots by type
-
#744
Een lot van twee boeken met betrekking tot antiek. Uitgegeven in 1977 en 1982.
Lot de deux livres traitant les antiquités. Ed. en 1977 et 1982.No longer availableEstimate: € 24/30 -
#739
“Romain Malfliet. Antwerpen”. Willem Persoon e.a. Ed. Danthe N.V. 1980.
Willem Persoon e.a. “Romain Malfliet. Antwerpen”. Ed. Danthe N.V. 1980.No longer availableEstimate: € 32/40 -
#641
The Illustrated War News”. Delen II, III, IV en V. Slijtage.
The Illustrated War News”. Parties II, III, IV et V. Usures.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#642
“Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Uitgeverij: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.
“Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Ed.: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#732
“Antwerpse retabels. 15de en 16de eeuw”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling in de kathedraal van Antwerpen in het kader van “Antwerpen ‘93”.
“Retables anversois. 15e et 16 e siècles”. Catalogue d’une exposition dans la Cathédrale d’Anvers à l’occasion de “Antwerpen ‘93”.No longer availableEstimate: € 22/30 -
#357
Een boek over M. I. Hummel. 1990.
Livre traitant M.I. Hummel. 1990.No longer availableEstimate: € 24/28 -
#680Felix Timmermans
Een lot van vier boeken:- “Pallieter”. 36ste druk en versierd met prenten van Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling over F. Timmermans.
Lot de quatre livres:- “Pallieter”. 36e édition illustrée d’estampes par Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogue d’une exposition de F. Timmermans.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#722
Twee boeken m.b.t. kunst:- “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971.- “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Brussel.
Deux livres traitant les arts:- “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971.- “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 26/30 -
#353
Een lot van drie boeken:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo en het Gemeentekrediet.- “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn en André Mertens. Ed. Lannoo.- “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Uitgegeven door het provinciebestuur Antwerpen.
Lot de trois livres:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo et Gemeentekrediet.- “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn et André Mertens. Ed. Lannoo.- “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Ed. Province d’Anvers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#161
“Olympia 1936’. Met originele stofkaft.
“Olympia 1936”. Avec étui de protection original.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#7
Vaasje Val Saint-Lambert van roze en witte geëtste glaspasta. Omstreeks 1900. Randschilfer.
Petit vase Val Saint-Lambert en pâte de verre rose et blanche à décor à l’eau forte. Vers 1900. Eclat.No longer availableDim. H. 8 cm, Ø 15 cmEstimate: € 100/120 -
#518
Een Chinese vaas met bloemendecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor de fleurs.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#521
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van musicerende personages in een decor in cartouches op een achtergrond van kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de musiciens dans des cartouches et avec les signes auspicieux dans le fond. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#80
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee en één briljant van ± 0,15 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée eet d’un brillant de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400/500 -
#378
Een koffie- en theeservies van verzilverd koper bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje op dienblad.
Service à thé et à café en cuivre argenté comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait sur présentoir.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#340
Een staande klok met houten kast en koperen wijzerplaat.
Horloge de vestibule en bois à cadran en cuivre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/240 -
#55Ferré, Fleurs de Rocaille, Creed
Twee eaux de toilette van telkens 50 ml en één van 75 ml.
Deux eaux de toilette de 50 ml et une eaux de toilette de 75 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#83
“Romantisch koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Vermoedelijk Duits werk.
“Couple romantique”. Groupe en porcelaine polychrome. Probablement allemand.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/60 -
#120
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#367
Een biscuit beeldje van een vrouw aan een fontein. Omstreeks 1900.
Statuette en biscuit représentant une femme près d’une fontaine. Vers 1900.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60/80 -
#24Dirk Baksteen
“Na de regen II”. Gesigneerd en genummerd 33/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Signée et numérotée 33/50 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#197
Bronzen beeld naar de klassieke oudheid.
Sculpture en bronze d’après l’antiquité.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 240/280