Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tien tinnen klepkannen.

Een lot van tien tinnen klepkannen.

Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.
Dim. h: 11 - 26 cm
SKU: 2901190771.
Category: Tin.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #771
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #381

    Twee terrines en een schaal van tin.

    Deux terrines et un plat en étain.
    No longer available
    Dim. h: 30 & Ø: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #777

    Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 28 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #791

    Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.

    Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #787

    Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.

    Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #798

    Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #781

    Een lot van tien tinnen maatbekers.

    Un lot de dix mesures en étain.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 21 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #567

    “Hotai met beker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Hotaï et gobelet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 3,2 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #822

    Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #858

    Een oude boog voor wipschieting. Met originele pees Yvonne Delavie, Jemappes.

    Un arc ancien pour le jeu du papegai. Corde d’origine Yvonne Delavie, Jemappe.
    No longer available
    Dim. l: 214 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Van Riet

    “Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd.

    ”Nu couché”. Une lithographie. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #686
    Puccini

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.

    Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 195 x 133 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #695

    “Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.

    ”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #853

    Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.

    Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #678

    Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.

    Un petit Samovar anglais en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle. Marque sous la base. Marque de fabrication A&JZ.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #800

    Een eikenhouten broodkast met onderaan een paneeldeur en bovenaan een naar beneden toe openende deur met een opengewerkt karrewielmotief. In de achterwand een opening voor een beeldbuis.

    Une armoire à pain à porte panneau en bas et au dessus une porte descendante avec décor ajouré d’une roue de charrue.
    No longer available
    Dim. 125 x 75 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    Een vergulde schouwpendule met een reliëfdecor van classicistische figuren met een strijdwagen. De pendule als wiel van een strijdwagen met tweespan, versierd met een draak en bestuurd door een engel.

    Une pendule de cheminée dorée décor en relief classique de figures et de char. La pendule étant une roue du char , avec un dragon et conduit par un ange.
    No longer available
    Dim. 47 x 46 cm
    Estimate: € 3800 / 4000
  • #820

    Een bijzettafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie.

    Une petite table style Louis XV, décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. l: 56,5cm; h : 75 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #209
    Paul Joostens

    “Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More