Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#787Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#381Twee terrines en een schaal van tin.
#781Een lot van tien tinnen maatbekers.
#798Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100
#28Een kleine muurpendule.
Une petite pendule murale.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 20 / 30 -
#312J. Astérion“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 12-2-96. Onderste gedeelte zwaar beschadigd.
#170Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or rose sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,38 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 480 / 550 -
#413Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.
#414Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
#547“Wijze met kind en hert”. Een groep van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Eerste helft XXste eeuw.
”Sage et enfant et cerf”. Un groupe en ivoire de Chine finement sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#248Een kandelaartje gedragen door een engel.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#722Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een centrale parel van Ø 1,50 cm.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct et une perle centrale de diamètre 1,50 cm.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1500 / 1600