Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tien tinnen klepkannen.

Een lot van tien tinnen klepkannen.

Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.
Dim. h: 11 - 26 cm
SKU: 2901190771.
Category: Tin.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #771
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #791

    Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.

    Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #787

    Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.

    Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #777

    Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 28 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #381

    Twee terrines en een schaal van tin.

    Deux terrines et un plat en étain.
    No longer available
    Dim. h: 30 & Ø: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #781

    Een lot van tien tinnen maatbekers.

    Un lot de dix mesures en étain.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #798

    Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #360

    Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.

    Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.
    No longer available
    Dim. 214,35 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #28

    Een kleine muurpendule.

    Une petite pendule murale.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #312
    J. Astérion

    “Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 12-2-96. Onderste gedeelte zwaar beschadigd.

    ”Bateaux de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée 12-2-96. De graves dégâts sur la partie inférieure.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #170

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or rose sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,38 ct.
    No longer available
    Dim. 1,70 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #854

    Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.

    Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 199 x 120 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #413

    Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.

    Une théière sur réchaud en porcelaine Vieux Paris, motifs de fleurs et dorures. Marque sous la base en peinture dorée et “VP”.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #414

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

    Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #547

    “Wijze met kind en hert”. Een groep van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Eerste helft XXste eeuw.

    ”Sage et enfant et cerf”. Un groupe en ivoire de Chine finement sculpté. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #248

    Een kandelaartje gedragen door een engel.

    Un petit candélabre porté par un ange.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #560

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 251 x 169 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #722

    Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.

    Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #235

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een centrale parel van Ø 1,50 cm.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct et une perle centrale de diamètre 1,50 cm.
    No longer available
    Dim. 8,17 g
    Estimate: € 1500 / 1600
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More