Similar lots by type
-
#381Twee terrines en een schaal van tin.
Deux terrines et un plat en étain.No longer availableDim. h: 30 & Ø: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#787Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#791Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.
Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#781Een lot van tien tinnen maatbekers.
Un lot de dix mesures en étain.No longer availableDim. h: 3,5 - 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#798Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#777Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.
Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 35 / 60
Other lots in this auction
-
#61“Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.
”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#419Zes verschillende kopjes en drie schoteltjes van Capucineporselein met blauw-witte decors binnenin. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén schoteltje Europees. (met schilfer).
Six tasses différentes et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décor bleu et blanc à l’intérieur. Une soucoupe européenne avec un éclat.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#355Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 250 / 300 -
#427Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
Un soufflet en cuivre repoussé et une lampe à huile en laiton, montée à l'électricité.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#675Julia RamalhoPeriod: °1946“Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.
”Le Christ et crucifix”, “ Bouc et chat” et “Coq”. Trois statues en faïence glaçurée. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#789Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.No longer availableDim. l:12 cmEstimate: € 35 / 50 -
#844Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#709Hugo Duchâteau“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1971 buiten de plaat.
“Composition”. Litho en couleurs. Signée et datée 1971 hors planche.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#460Een gebeeldhouwde hardhouten olifant met ivoren slagtandjes.
Un éléphant en bois dur sculpté, les défenses en ivoire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#420Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Een lot van twintig strips waaronder twee originele uitgaves van ‘het fritkotmysterie’ van Urbanus. Verder enkele vroege uitgaves van Bessy en enkele Suske en Wiskes . Allen in gelezen staat.
Un lot de vingt bandes dessinées dont deux éditions originales de Urbanus, “Het fritkotmysterie”. Aussi quelques éditions de Bessy et Bob et Bobette. Usures.No longer availableEstimate: € 30 / 40

