Similar lots by type
-
#798Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#781Een lot van tien tinnen maatbekers.
Un lot de dix mesures en étain.No longer availableDim. h: 3,5 - 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#787Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#777Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.
Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 35 / 60 -
#381Twee terrines en een schaal van tin.
Deux terrines et un plat en étain.No longer availableDim. h: 30 & Ø: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#791Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.
Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#531Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#170Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or rose sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,38 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 480 / 550 -
#17Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#648Casper D.“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een bronzen buste. gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste en bronze. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#278CapodimonteEen paar biscuit kandelaars in de vorm van waterdragers.
Une paire de candélabres en biscuit, représentant des porteurs d’eau.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#858Een oude boog voor wipschieting. Met originele pees Yvonne Delavie, Jemappes.
Un arc ancien pour le jeu du papegai. Corde d’origine Yvonne Delavie, Jemappe.No longer availableDim. l: 214 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482“Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#605Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#504Gunnar Alvar“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 100 / 160 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 500 / 600 -
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 132 cmEstimate: € 120 / 200 -
#9Victor AbeloosPeriod: 1881-1965“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,45 x 50,5 cmEstimate: € 20 / 30

