Similar lots by type
-
#791Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.
Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#781Een lot van tien tinnen maatbekers.
Un lot de dix mesures en étain.No longer availableDim. h: 3,5 - 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#787Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#777Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.
Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 35 / 60 -
#798Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#381Twee terrines en een schaal van tin.
Deux terrines et un plat en étain.No longer availableDim. h: 30 & Ø: 33 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#577“Drinkend koppel aan een tafel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple buvant à table”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#722Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#445Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
Un candélabre stylisé en métal chromé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 45 -
#892“Astrid, Reine des Belges” & “Albert, Roi des Belges”. Twee speciale uitgaves van ‘L’art Belge’ resp. van oktober 1935 en januari 1936.
”Astrid, Reine des Belges” et “Albert, Roi des Belges”. deux éditions spéciales de “L’art Belge” resp. octobre 1935 et janvier 1936.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct et une tanzanite de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,06 gEstimate: € 550 / 650 -
#38Een paar vazen van Vieux Paris porselein met een polychroom decor van vissers.
Une paire de vases en porcelaine Vieux Paris, décor de pêcheurs polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#594Een eikenhouten buffet met twee deuren en met twee laden in de gordel. Afgeronde hoeken, voluutpoten. Tijdperk Lodewijk XV.
Un buffet à deux portes et deux tiroirs dans la ceinture. Coins arrondis, pattes volutes. Période Louis XV.No longer availableDim. 97 x 57,6 x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#125Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,78 ct.
Une chaîne en or blanc et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,78 ct.No longer availableDim. 5,39 gEstimate: € 900 / 1000 -
#21Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
Une paire de statues en porcelaine représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120 / 140

