Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tien tinnen klepkannen.

Een lot van tien tinnen klepkannen.

Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.
Dim. h: 11 - 26 cm
SKU: 2901190771.
Category: Tin.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #771
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #791

    Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.

    Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #781

    Een lot van tien tinnen maatbekers.

    Un lot de dix mesures en étain.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #787

    Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.

    Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #798

    Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #381

    Twee terrines en een schaal van tin.

    Deux terrines et un plat en étain.
    No longer available
    Dim. h: 30 & Ø: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #777

    Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 28 cm
    Estimate: € 35 / 60

Other lots in this auction

  • #348

    Een lot van vijf oude nautische kaarten: - “The West Indies”. 1971. - “Panama Canal”. 1974. - “Mona Passage tot Dominica”. 1974. - “Guadeloupe to Trinidad”. 1974. - “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.

    Un lot de cinq cartes nautiques: - “The West Indies”. 1971. - “Panama Canal”. 1974. - “Mona Passage tot Dominica”. 1974. - “Guadeloupe to Trinidad”. 1974. - “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #18

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #29
    Jozef Vindevogel
    Period: 1859 - 1941

    “De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.

    ”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.
    No longer available
    Dim. 21 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #538

    “Magere oude man”. Een gietijzeren groep.

    ”Homme âgé maigre”. Un groupe en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #279
    Charles Van Landuyt
    Period: 1854 - 1934

    “Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.

    ”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #383

    Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.

    Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #802

    Een vergulde spiegel in Lodewijl XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.

    Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 177 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #124
    Theo Bogaert
    Period: 1915 - 2000

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #184
    Franz Livemont

    “Hoeve bij een vijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #864

    Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.

    Quatre statues d’Orient en métal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #244
    Jean-Baptiste Degreef
    Period: 1852-1894

    “Vijverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. - Breuk in paneel.

    ”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Cassure sur le panneau.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #617

    “Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More