Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tien tinnen klepkannen.

Een lot van tien tinnen klepkannen.

Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.
Dim. h: 11 - 26 cm
SKU: 2901190771.
Category: Tin.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #771
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #781

    Een lot van tien tinnen maatbekers.

    Un lot de dix mesures en étain.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #787

    Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.

    Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #777

    Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 28 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #798

    Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #791

    Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.

    Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #381

    Twee terrines en een schaal van tin.

    Deux terrines et un plat en étain.
    No longer available
    Dim. h: 30 & Ø: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #71

    Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.

    Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h; 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #819

    Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.

    Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #95

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Un remontoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 16,45 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #259
    Paul Joostens

    ”Schets voor een Kraambed in een interieur”. Potlood op papier. Met atelierstempel.

    ”Croquis d’un intérieur, post partum”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #371

    Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.

    Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #182
    Emile Henri Bernard
    Period: 1868 - 1941

    “Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    ”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #890

    Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.

    Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #246

    Een eikenhouten vaisselier met onderaan twee gebeeldhouwde deuren. De onderkast mooi gesculpteerd en uit de tijd.

    Un vaisselier en chêne, le bas à deux portes sculptées. Le buffet joliment sculpté et d’époque.
    No longer available
    Dim. 206 x 144 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #310

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,26 ct.
    No longer available
    Dim. 3,69 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #643

    “Man met mand vol kostbaarheden op de rug van een zwaluw”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme et panier remplis de choses précieuses sur le dos d’une hirondelle”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    Een hardhouten commode met vijf laden en een marmeren blad, versierd met ingelegde motieven van parelmoer en details van ivoor en ebbenhout.

    Une commode en bois dur à cinq tiroirs et tablette en marbre, décorations incrustées en nacre, détails en ébène et ivoire.
    No longer available
    Dim. 138 x 117 x 58 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #638

    Een zeshoekige houten penseelkoker met een fijn uitgestoken landschapsdecor. Chinees werk.

    Un étui à pinceau en bois avec un décor de paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More