Other lots by Märklin
#607MärklinDiesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive diesel modèle 3134 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#619MärklinDiesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive Diesel modèle 3067 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#706Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#23Een gevarieerd lot speelgoedautootjes.
Un lot de voitures miniatures.No longer availableEstimate: € 20 / 25
#431Een cocktailset van gesatineerd en verguld bruin glas, bestaane uit een shaker en zes glaasjes. Tsjechoslowakije.
Un ensemble de cocktail en verre brun doré, comprenant un shaker et six petits verres. Tchécoslovaquie.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#319Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Vlaams interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Intérieur flamand". Une eau-forte en couleurs. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 40 x 49,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#785Drie ronde bijzettafeltjes op drie poten. Verschillende formaten.
Trois tables de gigogne rondes sur tripodes. De tailles descendantes.No longer availableDim. Ø: 41 & 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#534“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
"Composition". Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 42 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en robijnen met en gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#103Val St. Lambert ‘Studio Cristal’Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.
#449Een kunstboek. “Pre-Columbiaans Amerika”. 1973.
#716Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.
#169Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met haringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux harengs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 150 / 240 -
#733Een grote ronde schotel van Imariporselein.
Un grand plat rond en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 30 / 40